Wpis z mikrobloga

Po co kobiecie facet? Singielka wróci z pracy do domu i może robić co chce i w jakiej kolejności chce, mężatka wraca do domu i nie może nawet pójść do kibla na spokojnie bo od progu mąż pyta gdzie obiad, co na obiad, coś mało kreatywny ten obiad, narzeka że nie może czegoś znaleźć i trzeba go wyręczyć albo że ma jeszcze koszule nie wyprasowane i zamiast samemu to zrobić to woli siedzieć na doopie i grać a baba niech skacze wokół księciunia.

Zawsze myślałam że związki są takie, że się ludzie spotykają i cieszą wspólnie spędzonym czasem. Małżeństwa to z kolei więzienie, ty masz X zrobić i uj.
Nie ma, że dziś odpuszczasz bo nie masz gdzie ochoty, bo ta druga osoba zaraz zacznie marudzić że coś tam chce.

Takie wiecznie zawracanie doopy.

Mieszkanie osobno to recepta na szczęście, bo jakie korzyści może mieć kobieta mieszkająca z facetem?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #redpill #p0lka
  • 28
on musi mieć świeże a nie z wczoraj. I strzeli taki focha,


@AlienFromWenus: Ja tam bym nie miał problemów, a sam mógłbym jakieś sos z ryżem czy makaronem wysmażyć

Nie ma tu miejsca na spontan, że ja sobie dziś nie gotuję tylko robię co chcę. Wolność, rozumiesz? Tego nie ma w związku dorosłych

ludzi. Takie coś było tylko w związku nastolatków, więc to było wszystko prostsze i miłość była bardziej, bardziej
Takie jest dorosłe życie.


@NiebieskiMiszmasz:

Życie życiem ale czemu związek tak ma wyglądać? Wystarczy że w pracy się spinasz i ktoś czegoś wymaga to w związku zamiast właśnie od tego odpocząć to jakieś pretensje o jakieś mało istotne szczegóły.

To, że żyjesz na spontanie nie oznacza, że masz żyć jak dziad


Właśnie nie żyje na spontanie... Właśnie przez to ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda mi czasu marnować
@AlienFromWenus: przykre co piszesz ale to ze jestes/twoje znajome w #!$%@? zwiazku nie czyni automatycznie ze kazdy jest beznadziejny. Chyba nikt Cie na sile nie trzyma w nim?

Z moja rozowa wymagamy od siebie doslownie minimum, w praktyce wyglada tak ze z reguly dajemy maksimum, np jak bylo pisane czasem wstanie wczesniej i zrobi mi wypasione sniadanie, nie dlatego ze jej ‚rozkazalem’ tylko dlatego, ze chce zrobic dla mnie cos milego.
Życie życiem ale czemu związek tak ma wyglądać? Wystarczy że w pracy się spinasz i ktoś czegoś wymaga to w związku zamiast właśnie od tego odpocząć to jakieś pretensje o jakieś mało istotne szczegóły.


@AlienFromWenus: To zależy od osoby, bo są na pewno tacy, którzy "mało istotne szczegóły" mają w dupie

Wystarczy że w pracy się spinasz i ktoś czegoś wymaga


Coś mam wrażenie,że ci się twoja praca nie podoba lub
@MikeLitoris:

Mi chodzi o te przewidywalność. Niby spoko ale raz na jakiś czas fajnie jest sobie powiedzieć "a uj jest piątek, pojadę sobie do parku na spacer bo ładna pogoda" i nie dostać zaraz telefonu gdzie jestem, czemu mnie jeszcze nie ma w domu.