Wpis z mikrobloga

Po co kobiecie facet? Singielka wróci z pracy do domu i może robić co chce i w jakiej kolejności chce, mężatka wraca do domu i nie może nawet pójść do kibla na spokojnie bo od progu mąż pyta gdzie obiad, co na obiad, coś mało kreatywny ten obiad, narzeka że nie może czegoś znaleźć i trzeba go wyręczyć albo że ma jeszcze koszule nie wyprasowane i zamiast samemu to zrobić to woli siedzieć na doopie i grać a baba niech skacze wokół księciunia.

Zawsze myślałam że związki są takie, że się ludzie spotykają i cieszą wspólnie spędzonym czasem. Małżeństwa to z kolei więzienie, ty masz X zrobić i uj.
Nie ma, że dziś odpuszczasz bo nie masz gdzie ochoty, bo ta druga osoba zaraz zacznie marudzić że coś tam chce.

Takie wiecznie zawracanie doopy.

Mieszkanie osobno to recepta na szczęście, bo jakie korzyści może mieć kobieta mieszkająca z facetem?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #redpill #p0lka
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mężatka wraca do domu i nie może nawet pójść do kibla na spokojnie bo od progu mąż pyta gdzie obiad, co na obiad, coś mało kreatywny ten obiad, narzeka że nie może czegoś znaleźć i trzeba go wyręczyć albo że ma jeszcze koszule nie wyprasowane i zamiast samemu to zrobić to woli siedzieć na doopie i grać a baba niech skacze wokół księciunia.


@AlienFromWenus: Przykre że takie wzorce wyniosłaś z
  • Odpowiedz
mężatka wraca do domu i nie może nawet pójść do kibla na spokojnie bo od progu mąż pyta gdzie obiad, co na obiad, coś mało kreatywny ten obiad, narzeka że nie może czegoś znaleźć i trzeba go wyręczyć albo że ma jeszcze koszule nie wyprasowane i zamiast samemu to zrobić to woli siedzieć na doopie i grać a baba niech skacze wokół księciunia.


@AlienFromWenus: pisałem to 10 razy i napiszę
  • Odpowiedz
Po co kobiecie facet?


@AlienFromWenus: By żyć razem,ludzie się w sobie #!$%@?ą i chcą ze sobą być.Naprawdę, ludzie powinni przestać patrzeć na związki jak na wymianę korzyści, gdyż w takiej konfiguracji to nie ma sensu i jest przepisem na nieszczęście

Zawsze myślałam że związki są takie, że się ludzie spotykają i cieszą wspólnie spędzonym czasem. Małżeństwa to z kolei więzienie

I teraz tak już nie myślisz???Jak dla mnie związek i małżeństwo, aż tak bardzo się od siebie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Cała prawda. Tak wygląda typowy związek w Polsce. Już niejedna koleżanka mi się wypłakiwała w ramię... Więc jak podziękuję za taki los :))) Relacja mogłaby wyglądać inaczej tylko wtedy, gdy facet miałby inną mentalność i nie był ofiarą patriarchatu - innym wypadku, scenariusz zawsze jest podobny. Może z 5%, góra 10% mężczyzn w Polandii ma inny tok rozumowania niż "przeciętny chłop" - z takim rzeczywiście mogłoby się udać i
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz:

Wiesz jak wyglądają związki w liceum? A jak w małżeństwie? Widziałeś kiedyś 15 latke, która wstaje o 6 rano, mimo że ma wolne, bo jej facet wstaje tak wcześnie do pracy i oczekuje, że skoro ona ma wolne i może cały dzień "nic nie robić" to musi się domyślić, że on oczekuje, że ta wstanie przed nim i zrobi mu śniadanie. A potem jak wróci z pracy i zobaczy
  • Odpowiedz
Wiesz jak wyglądają związki w liceum? A jak w małżeństwie? Widziałeś kiedyś 15 latke, która wstaje o 6 rano, mimo że ma wolne,


@AlienFromWenus: A co z życiem na kocią łapę w późniejszych latach???Do 30 masz zamiar chodzić do liceum????Jak ma się 30 lat to nie można być w związku bez małżeństwa?????
  • Odpowiedz
Bo według was jak facet jest w związku z kobietą to kobieta to jego własność i ma chodzić jak w zegarku.


@AlienFromWenus:Jakoś nigdy czegoś takiego nie przeczytałem na Wykopie, co najwyżej, że ktoś sobie kobiety nie znalazł jeszcze.

Załóżmy wracam z pracy i chce mi się jechać inną drogą, jestem w domu godzinę później. Na spontanie, więc nikogo nie ostrzegałam


Na jakimś etapie życia to trzeba planować chociaż minimalistycznie jeśli
  • Odpowiedz