Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze? Ze kazda plec poszukuje u drugiej tak zwanego mistycznego "bezpieczenstwa". Roznica jest taka, ze jest ona roznie definiowana.

Baby myslac "zapewnienie bezpieczenstwa" maja na mysli zebys ja obronil przed zagrozeniem, podjal trudna decyzje, zapewnil byt jej i w razie wu gowniakowi, dobra materialne itd. wiecie o co chodzi.

Natomiast facet przez zapewnienie bezpiecznestwa ma na mysli chocby to zeby jak wroci do domu to dostal przynajmniej to przyslowiowe, zasrane cieple zarcie. Tam zadnych wielkich wymagan nie ma co. Cokolwiek zeby swinia dala do jedzenia, troche chate ogarnela i tyle. Generalnie chodzi o zapewnienie tak zwanego cieplego, milego ogniska domowego zeby ci sie chcialo na chate wracac.

I co? I gowno bo nawet tego nie sa w stanie zrobic. Ty masz miliard rzeczy na pstryk palca im zapewnic i to takich, ze naprawde TOP 1% chlopow to ma a te chodzace huby no po prostu zero. Wszystko po polowie, ona nic nie bedzie robic, jej sie nie chce, by siedziala tylko caly dzien i pierdziala na tik toku machajac jak malpa palcem w dol po ekranie. Zachcialo sie iles tam lat temu emancypacji, wyzwolenia i feminizacji swin to teraz mamy. Nic dziwnego, ze demografia lezy jak baby sie do niczego nie nadaja. Po co to brac taka za zone jak one sie do tego nie nadaja. Zeby siedziala caly dzien na telefonie taka bulwa i nic nie robila a ty jej tylko atrakcje zapewniaj? Smiechu warte.

JulianGangol - Wiecie co jest najlepsze? Ze kazda plec poszukuje u drugiej tak zwaneg...

źródło: T0Uk9ktTURBXy9iNjM3NGE3Yy04Y2I2LTRhY2EtZmE1NC1lNWRjYjI4Y2UwM2MucG5nkZMCzQQ4AIEBAg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@JulianGangol a potem masz wykupić dwutygodniowe wakacje na Bahamach bo się księżniczka zmęczyła XD przeglądaniem tik toka.

Jak patrzę na FB moich dawnych koleżanek z licbazy to niemal każda nieskalana pracą, same manicurzystki, pazurki, ambasadorki thermomixa, czy jakiś wiejski mały sklepik co jej mężuś kupił, żeby stała na kasie

W dzisiejszych czasach branie p0lki to jakieś 90% szans na wzięcie pod dach nieroba, którego trzeba utrzymywać i zapewnić zabawę i "emocje"
  • Odpowiedz
@JulianGangol: To nie takie głupie, bo żeby samemu sobie przyrządzać w pełni wartościowe żarcie to trzeba mieć pewną wiedzę, którą akurat ma baba a chłop nie koniecznie. Inaczej można ulec zatruciu pokarmowemu albo nabawić się jakichś chorób w wyniku nadmiarów lub niedoborów. Bezpieczeństwo jest rozumiane znacznie szerzej niż by się mogło wydawać.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: właśnie wszyscy patrzą na leżącą demografię pod kątem ekonomicznym że mieszkania drogie że zarobki niskie że itd a nikt nie patrzy pod kątem społecznym że chłopy coraz mocniej oczy otwierają i po prostu nie chcą pod dachem bulwy która max co to pracuje na wysepce w galerii za 2k więc mieszkanie ty kup,wczasy ty opłać, termomixa ty kup(bo każda na Instagramie ma), ale rachunkami na pół się nie dzielimy
  • Odpowiedz
@JulianGangol: zgodnie z waszymi opiniami powinnyśmy gotować, sprzątać, opiekować się dziećmi, mieć fajną pasję, rachunki dzielić pół na pół i jeszcze tańczyć na #!$%@?, więc nie dziwię się, że nie masz dziewczyny, bo żadna nie ma na tyle nasrane w głowie, żeby brać takiego, co wymaga tradycyjnej kobiety nie będąc tradycyjnym mężczyzną ¯\(ツ)/¯. Przed czym ty chcesz ją bronić? Przed osiedlowym yorkiem? Babki same zarabiają, ogarniają chatę, w której nikt
  • Odpowiedz
@JulianGangol w dzisiejszych czasach większość kobiet normalnie podejmuje pracę, nie rozumiem więc dlaczego to na naszej głowie ma być przygotowanie żarcia królewiczowi i pranie jego gaci. Nie mam mózgu spranego lewicowym bełkotem o równości płci, ale coraz rzadziej mężczyźni zarabiają znacznie więcej od kobiet, coraz rzadziej je utrzymują, kupują wakacje i ciuchy. Baby tak samo jak i wy chodzą do kołchozu, skąd wiec pomysł że popołudniami tylko one będą prac, sprzątać,
  • Odpowiedz
@daro1: a ja słyszałam że to mężczyźni są świetnymi kucharzami, szefami kuchni w lokalach z pięcioma gwiazdkami Michelina :-)
  • Odpowiedz
@JulianGangol: obie osoby muszą w miarę równo wnosić dobra do gospodarstwa domowego o ile zdecydowały sie na zwiazek czy zakładanie rodziny (dobrowolna decyzja!) czy to pieniedzmi z pracy czy wykonywaniem prac domowych. Jeśli kobieta pracuje (a większość normalnie pracuje i nierzadko zarabia więcej) to raczej nie bedzie chętna robić na dwa etaty - drugi w domu. Albo ustalony przez obie strony podział obowiązków, albo kobieta zajmuje się domem kosztem pracy
  • Odpowiedz
@Erikaa: Tak ale dotyczyłyby to raczej mężczyzn akurat pracujących w tym zawodzie :) Sprawa na prawdę nie jest taka prosta, kiedyś dla przykładu podsmażyłem sobie parówki a dopiero po ich zjedzeniu dowiedziałem się że nie wolno i jeszcze uległem zatruciu. To samo by dotyczyło podgrzewania kurczaka w mikrofalówce. Skąd mężczyzna nie mający styczności z kuchnią może takie rzeczy wiedzieć?
  • Odpowiedz
@Maxior99: mam wrażenie, że im bardziej na siłę szukasz tym jest gorzej, ale miałam na tym rynku dobrą pozycję, więc moje osobiste obserwacje mogą być niemiarodajne, ale takie dziewczyny, które nadają się do relacji partnerskiej najczęściej nie szukają partnera. Powód? Radzą sobie bardzo dobrze same i najczęściej są skrzywione, bo wcześniej trafiły na narcyza, psychopatę lub wykopka w tym złym słowa znaczeniu i nie chcą się wiązać. Dlatego uważam, że
  • Odpowiedz
@Noonecares123: myślę, że kobieta nie jest w stanie wyobrazić sobie jak ciężka jest sytuacja przeciętnego faceta na rynku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co to znaczy szukać na siłę ? Po prostu szukam i jestem gotowy na kompromisy czy też wziecie wiekszej odpowiedzialnosci , zaopiekowanie się nią...
Moje oczekiwania spadły bo nie chce być sam,a pomimo to znalezienie kogoś graniczy z cudem ...
  • Odpowiedz
@Maxior99: ale to byś znowu przeważył szale w drugą stronę, a to nie będzie dobre. Zgadzam się trochę jak przedmowczyni że im bardziej chcesz i to chcesz tu i teraz bo nie możesz emocjonalnie sobie poradzić bez kobiety, tym gorszy Ci to da efekt. Nie ma żadnej złotej metody, i może być tak że żadna rada nie zadziała, ale takie trochę zdesperowane podejście widać że nie działa na pewno. Życzę
  • Odpowiedz
@Erikaa: No ale na czym polega te zdesperowane podejście? Bo tego kompletnie nie rozumiem - ja mam problem by poznać kobietę nawet więc ciężko mówić tu ,że odrzuca ich moja desperacja
To,że chce i przymykam oczy na jakies rzeczy to nie znaczy ,że robię jakieś desperackie ruchy...
Generalnie kobiety facetow nie zrozumieją ze względu na asymetrie pozycji na rynku matrymonialnym ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Maxior99 Oczywiście mam szczątkowe informacje ale czytając Twoje wpisy to nie jest trochę tak że dużo lajkujesz na tinderze, próbujesz się umówić z każdą która odpowie, po 1 randce się rozejdzie i traktujesz to jako poważne odrzucenie, i potem rozładowujesz swoją frustrację na wykopie (czyli bardzo Cię to rusza, nie podchodzisz do poznawania kobiet na luzie) ? Wiem że brak wyboru tak wpływa na psychikę, ale w realnym życiu nie poznałabyś
  • Odpowiedz
@Maxior99: zgadzam się z przedmówcą, a większość kobiet desperację wyczuwa na kilometr i nikt nie chce być z kimś kto traktuje cię, jak ostatnią deskę ratunku przed samotnością. Miej wymagania, bez wymagań możesz trafić na taką co wykorzysta twoją słabość i cię po ludzku skrzywdzi dając ci tym samym traumę przed następnym związkiem. Umawiaj się, ale na pierwszym spotkaniu nie układaj planów na przyszłe życie, a jeśli będzie je układała
  • Odpowiedz