Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze? Ze kazda plec poszukuje u drugiej tak zwanego mistycznego "bezpieczenstwa". Roznica jest taka, ze jest ona roznie definiowana.

Baby myslac "zapewnienie bezpieczenstwa" maja na mysli zebys ja obronil przed zagrozeniem, podjal trudna decyzje, zapewnil byt jej i w razie wu gowniakowi, dobra materialne itd. wiecie o co chodzi.

Natomiast facet przez zapewnienie bezpiecznestwa ma na mysli chocby to zeby jak wroci do domu to dostal przynajmniej to przyslowiowe, zasrane cieple zarcie. Tam zadnych wielkich wymagan nie ma co. Cokolwiek zeby swinia dala do jedzenia, troche chate ogarnela i tyle. Generalnie chodzi o zapewnienie tak zwanego cieplego, milego ogniska domowego zeby ci sie chcialo na chate wracac.

I co? I gowno bo nawet tego nie sa w stanie zrobic. Ty masz miliard rzeczy na pstryk palca im zapewnic i to takich, ze naprawde TOP 1% chlopow to ma a te chodzace huby no po prostu zero. Wszystko po polowie, ona nic nie bedzie robic, jej sie nie chce, by siedziala tylko caly dzien i pierdziala na tik toku machajac jak malpa palcem w dol po ekranie. Zachcialo sie iles tam lat temu emancypacji, wyzwolenia i feminizacji swin to teraz mamy. Nic dziwnego, ze demografia lezy jak baby sie do niczego nie nadaja. Po co to brac taka za zone jak one sie do tego nie nadaja. Zeby siedziala caly dzien na telefonie taka bulwa i nic nie robila a ty jej tylko atrakcje zapewniaj? Smiechu warte.

JulianGangol - Wiecie co jest najlepsze? Ze kazda plec poszukuje u drugiej tak zwaneg...

źródło: T0Uk9ktTURBXy9iNjM3NGE3Yy04Y2I2LTRhY2EtZmE1NC1lNWRjYjI4Y2UwM2MucG5nkZMCzQQ4AIEBAg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Noonecares123: @Erikaa No ale trzeba doprowadzić do tych 1 randek i tu już jest problem... gdzie 20 randek? To trzeba być Chadem żeby z tyloma się spotkać
Osoby z którymi próbowałem nawiązać znajomość nie znały mojego konta na wykopie więc nie mogły dojść do takich wniosków jak wy...
Jest koszmarnie ciężko i tak, bardzo zależy mi na wyjściu z samotności, znalezieniu bratniej duszy ,a być może nawet założeniu rodziny,
  • Odpowiedz
@Maxior99: możliwe, że twoja mowa ciała cię zdradza, albo konkretne tematy rozmowy, może sposób mówienia, a może z wyglądu się nie spodobaleś, opcji jest multum, ale nie ma co się łamać. Ale myślisz co w przypadku, jak rzeczywiście nie uda się znaleźć takiego kogoś, albo kobieta z którą się będziesz umawiał powie ci, że nie może mieć dzieci? Bo mam wrażenie, że w myślach masz już obrazek szczęśliwej rodziny tylko
  • Odpowiedz
@Maxior99: jeśli twoje odczucia są tak silne jak uzewnetrzniasz to na wykopie to nawet jak się hamujesz to druga strona może odczuć ze nie działasz na luzie, musisz uwierzyć na słowo że kobiety mają bardziej rozwinięta inteligencję emocjonalna. Nikt nie twierdzi że chęć bycia w związku jest zła czy wstydliwa (dotyczy w mniejszym lub większym stopniu większości ludzi). Próbujemy Ci tylko coś doradzić co nie znaczy że w tym akurat
  • Odpowiedz
  • 4
@Maxior99: swinie gardzą slabosciami a od ciebie na kilometr je czuc. Tak jak ci wyzej juz powiedzialy one lepiej kminia rozne tematy i czytaja cie jak otwarta ksiege. Zacznij grac twardziela co sie niczym nie przejmuje bo inaczej jak sie za bardzo odslaniasz i uzewnętrzniasz one od razu wyczuwają slabosc a jak to zobacza to jedyne co beda z toba chcialy zrobic to cie zniszczyc a nie robic z toba
  • Odpowiedz
@Noonecares123: @Erikaa
Gdyby kobieta nie mogła mieć dzieci to trudno , widocznie taki los mi pisany - cieszyłbym się każda chwila z nią ¯\(ツ)/¯
O wiele bardziej przeraża mnie wizja samotności, kiedyś mnie to tak nie bolało bo koncertowałem się na karierze ale to działa tylko do pewnego etapu , później już zarabiasz na tyle dobrze, że nie czujesz motywacji iść dalej bez jakiegoś bodźca(np. Dzieci) ...
Nawet jeżeli kobieta potrafi wyczuc to ,że mi naprawdę zależy, że w pewnym sensie od tego uzależniam moje szczęście to cóż mogę zrobić? Ja taki po prostu jestem, udawanie kogoś kim się nie jest jest chyba gorsze ¯\(ツ)/¯??
Niestety nie mam za dużo znajomych ,a z tymi którymi utrzymuje kontakt to akurat zakładają rodziny i po prostu nie mają za dużo czasu
Pracuje zdalnie dla klienta zagranicznego więc też nie mam za dużo kontaktów z
  • Odpowiedz
@JulianGangol: postrzegasz mnie przez wykop - na żywo w życiu byś nie nie powiedział, że mam takie słabości...
A nawet jeżeli jakoś potrafią to wyczuc to jaki sens ma udawanie kogoś kim nie jestem ?
Całe życie będę tak udawał ?
  • Odpowiedz
@Maxior99 może to jest twój problem, że widać twoją niską samoocenę i wycofanie. Nie chciałabym być facetem który sam o sobie myśli, że związek dla niego to wygranie 6 z totolotka... chciałabym faceta który powie, że jest świadom swojej wartości i tego ze bycie z nim w związku jest dla mnie atrakcyjne.
  • Odpowiedz
@Mirkova: może - tylko ta samoocena upada właśnie upada m.in. przez tinder ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież gdybym miał dużo kobiet chętnych randkować to moja samoocena byłaby w zupełnie innym miejscu¯\(ツ)/¯
Jeżeli chodzi o inne kwestie to myślę, że daje sobie radę ponad przeciętnie
  • Odpowiedz
@Maxior99: jasne rozumiem, męskie zainteresowanie jest super ale z czasem jak już wiem co facet we mnie ceni, że mu np imponuje moje poczucie humoru, albo ze jestem super zorganizowana, albo że mu obiadki gotuje, albo że lubimy ten sam sport. No że kręci go coś więcej niż tylko aspekt aseksualny. A to sie bierze z czasem. Autentyczne zainteresowanie kobieta też wyczuwa. Kurcze no kiedyś bywało bardziej odwrotnie że to
  • Odpowiedz
@Erikaa: No ale jak sprawić żeby był tylko dodatkiem ? Mam podchodzić do każdej kobiety na silowni ?? Przecież to dopiero będzie creepy
PS Ja nigdy nie ograniczałem znajomości tylko do sexu - sex to ja akurat mógłbym kupować sobie codziennie
  • Odpowiedz
@Maxior99 na pewno w czymś tkwi twój problem i powinieneś sobie to przeanalizować... jeśli cie to pocieszy to faceci moich koleżanek to nie są żadne giga chady, mój facet to tez żaden kwadratoszczęki chad, to zwykli faceci, którzy szukali i znaleźli. Ciężko mi uwierzyć że facet który jest w miarę przystojny, pracuje, ma dobry charakter, minimalne zainteresowania i nie ma jakiejś chorej psychiki nie znajdzie sobie kobiety.
  • Odpowiedz
@Maxior99: no ja jeszcze liczę na jakichś znajomych z hobby i pracy (ale fakt po 30 to już słabo działa). Jakbym już miała podjąć takie działania to bym poszukała imprez dla singli/wyjazdow dla singli. Wiesz nie takie w klubie dla 20latkow, tylko bardziej dedykowane dla starszych. Wydaje mi sie to ok bo nie narzuca od razu konieczności poznania kogoś jak szybie randki, tylko bardziej wyjazd/zabawę wśród ludzi którzy nie będą
  • Odpowiedz
@Erikaa: No widzisz dla mnie takie imprezy / wyjazdy dla singli odpadają- totalnie tego nie czuję , to już wolę tinder
Jeśli chodzi o znajomych i pracę to pisałem wyżej
Myślę czy nie spróbować tenisa jeszcze ale tam też raczej nikogo nie poznam...

@Mirkova to są realia tindera niestety...
Kilka lat temu nie było tak źle, teraz jest tam masakra
  • Odpowiedz
@Maxior99: a czemu wyjazdy na przykład nie? Takie typu łażenie po górach z ogniskiem, co by Ci w tym nie odpowiadało? Myślę że to 1000 razy bardziej naturalna okoliczność niż te randki z tindera, no i ci ludzie tam są, nie musisz przed nikim sie płaszczyć żeby się umówił
  • Odpowiedz
@Maxior99: ja też jestem introwertykiem, ale wydaje mi sie że to już nie są studenci zerwani że smyczy co jakoś strasznie będą szaleć, a wpierw chciałbyś poznać - no ale widzisz z drugiej strony jakoś nie działa to może warto się przemoc i odwrócić schemat? Ale wiem, nic na siłę. Co do tenisa to spoko o ile to byłby jakiś kurs czy grupa? Bo 1x1 to dużo nie poznasz xd
  • Odpowiedz