Wpis z mikrobloga

  • 0
@cpt_foley: nie wiem czy xtb dobrze pokazuje, ale chyba przebili covidowe dołki, ale biorąc pod uwagę skumulowaną inflacje to już jesteśmy dawno poniżej.
Sytuacja powoli robi sie jak z ropą na początku covidu, zaraz trzeba bedzie dopłacać żeby w ogole ktoś odebrał
@rafdro: Kto się bawi w natgas ten się na rollercoasterze nie śmieje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale spoko, wincyj spadków, margin wytrzyma ( ͡ ͜ʖ ͡)
też w tym jestem, obrzydliwie zmanipulowane gówno


@cpt_foley: przemawia tutaj frustracja bo stoisz po złej stronie rynku. Prześledz sobie wykres na przestrzeni 20 lat. Zawsze po wybicu wysokich poziomow jest zjad do bazy. Teraz też jest szansa na zarobek w prepsektywie 1-3 roku przez opcje długoterminowe.
@wersalski_kasztaniQ Mówisz że podczas gdy jesteśmy na najniższych poziomach od kilkudziesięciu lat przemawia ode mnie frustracja - z pewnością masz rację. Nie wmówisz mi jednak ze to co się tu dzieje jest ok. Szanse na zarobek są na każdym poziomie w każdym momencie.
@maniek74: Wszystko zależy od punktu widzenia, ja mam znacznie więcej niż 0,01, część trzymam przez głupotę, a część ostatnio dołożyłem, bo liczę na odbicie. Nawet jak spadnie niżej to mój margin wytrzyma. Wszystko zależy od tego jak ktoś do tego podchodzi.
Jak ktoś pakuje się po same jajca, no to co mogę powiedzieć... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy bym zrobił inaczej? Oczywiście, z obecną wiedzą bym pewnie