Wpis z mikrobloga

Obejrzalem wlasnie wywiad Mazurka z panią poślicą Anną Marią Żukowska.

Padlo pytanie od sluchacza, ktory przedstawil sie jako mlody wyborca Lewicy, co lewica ma do zaoferowania mlodym mezczyznom w kwestiach, w ktorych jawnie sa dyskryminowani, takich jak wyzszy wiek emerytalny czy obowiazkowa sluzba wojskowa.

Co na to odpowiedziala pani poślica Zukowska (przypomne, ze zostala mianowana szefowa klubu Lewicy, wiec to nie jest podrzedny posel)?

A no tak, ze w sumie w ogole nie odpowiedziala i generalnie to mezczyzni to sa incele bo kazdy by chcial kobiete za darmo i chca zmuszac kobiety do rodzenia, watku emerutyry czy obowiazkowej sluzby wojskowej nawet nie poruszyla.

I to jest ta rownosc wedlug Lewicy? Czyli przywieleje i rownosc rozumiem, ze sa tylko dla kobiet, a tfu mezczyzni to do okopow i pracowac do smieci, a poza tym patriarchat i jezeli sie mowi o tym glosno to jest sie incelem.

Prosze o wypowiedz ludzi z tagu #neuropa

Link do oryginalu gdzie zaczyna o tym mowic: https://www.youtube.com/live/A9aviik4Dnk?si=AS9bCf4lK2Zr8gY4&t=4096

#bekazlewactwa #lewica #lewackalogika #4konserwy #polityka
Kielbasiarz - Obejrzalem wlasnie wywiad Mazurka z panią poślicą Anną Marią Żukowska. ...
  • 88
Dosłownie większość debaty o prawach mężczyzn jest zdominowana przez inceli, frustratów i przegrywów.


@NonOmnisMoriar: możliwe, pewnie co do tego pewnie miała rację, ale dalej nie odniosła się do meritum.

Powiedzialbym, że większość aktywistek feministycznych (patrząc po takim Dziewuchy Dziewuchom) ma podobnie sprane, toksyczne mózgi jak przedstawiciele manosfery, a jednak problem dyskryminacji kobiet jest jednym ze sztandarow Nowej Lewicy
a no tak, jak zawsze lewak ma swoja 12512312 wesje lewicy ktora jest najmondrzejsza i najlepsza i tym razem zadziala xDDD


@OskarDeveloperski: no tak. Oskarek sobie myśli "ale ta Żukowska głupia". Widzi lewicowca który krytykuje Żukowską i sie zesrał, bo masz lewaku jej bronić, a ja mam mieć z tego ubaw. Niestety, prawicowiec wymyślił sobie scenariusz, a wyszlo inaczej i jest zły. Ale ty jesteś durny, boże xd
@Kielbasiarz: Bardzo wymownym jest, że Mazurek jej prawie nie przerywał - nigdy nie przerywaj przeciwnikowi popełniającemu błąd.
Milczenie dla Żukowskiej faktycznie zawsze jest szansą, ale ona nigdy z niej nie korzysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Swipe: A, widzę, że już wstawiłeś XD
@keep_movin: Po pierwsze to oczywiście wiesz, że kobiety mają niższe emerytury...? Dajcie mi równe emerytury i równy wiek emerytalny.

Po drugie. O co wy w ogóle tu walczycie? Ile ty masz lat? Nawet jeśli masz 40 i za 20 lat pojdziesz na emeryture, to zgadnij co będziesz musiał robić, zeby w ogóle przeżyć? #!$%@?ć do śmierci, bo dostaniesz przelew na 3 tys, a pensja minimalna za 25 lat to będzie 10
@zbrodnia_i_kawa: no oczywiście. skoro dzisiejsi biali - zgodnie z waszą logiką - są winni niewolnictwa, to takie rozumowanie jest jak najbardziej prawidłowe.
a co do twojej odpowiedzi dla @keep_movin - pisząc o niższych emeryturach uwzględniłeś ilość lat pobierania w porównaniu do mężczyzn?
@zbrodnia_i_kawa: mnie chodzi o to, że urodziłaś, czyli wypadłaś z pracy na rok. Trójka dzieci to 3 lata, więc tyle mogłabyś pracować mniej.
Więcej udogodnień dla bab nie widzę.

Pisząc to mam na myśli, że startujemy z równych wieków emerytalnych. Baba nie rodzi dzieci, czyli pracuje tyle co chłop.
@Tymajster: wiadomo Tymajsterek sobie mysli "o nie moja partia znowu sie kompromituje co zrobic yyy o wiem napisze ze sie nie zgadzam i moja alternatywna niemozliwa do zweryfikowana ALE LEWICOWA opinia jest lepsza wiec honor lewicy uratowany!!". Niestety, lewicowiec wymyslil sobie scenariusz a wyszlo inaczej i jest zly. Ale ty jesteś durny, boże xd