Wpis z mikrobloga

Obejrzalem wlasnie wywiad Mazurka z panią poślicą Anną Marią Żukowska.

Padlo pytanie od sluchacza, ktory przedstawil sie jako mlody wyborca Lewicy, co lewica ma do zaoferowania mlodym mezczyznom w kwestiach, w ktorych jawnie sa dyskryminowani, takich jak wyzszy wiek emerytalny czy obowiazkowa sluzba wojskowa.

Co na to odpowiedziala pani poślica Zukowska (przypomne, ze zostala mianowana szefowa klubu Lewicy, wiec to nie jest podrzedny posel)?

A no tak, ze w sumie w ogole nie odpowiedziala i generalnie to mezczyzni to sa incele bo kazdy by chcial kobiete za darmo i chca zmuszac kobiety do rodzenia, watku emerutyry czy obowiazkowej sluzby wojskowej nawet nie poruszyla.

I to jest ta rownosc wedlug Lewicy? Czyli przywieleje i rownosc rozumiem, ze sa tylko dla kobiet, a tfu mezczyzni to do okopow i pracowac do smieci, a poza tym patriarchat i jezeli sie mowi o tym glosno to jest sie incelem.

Prosze o wypowiedz ludzi z tagu #neuropa

Link do oryginalu gdzie zaczyna o tym mowic: https://www.youtube.com/live/A9aviik4Dnk?si=AS9bCf4lK2Zr8gY4&t=4096

#bekazlewactwa #lewica #lewackalogika #4konserwy #polityka
Kielbasiarz - Obejrzalem wlasnie wywiad Mazurka z panią poślicą Anną Marią Żukowska. ...
  • 88
@Kielbasiarz: Żukowska ma rację niestety. Popatrz na wykopie najpierw jacy ludzie najczęściej mówią o dyskryminacji mężczyzn. Tutaj są to redpillowcy, blackpillowcy i przegrywy, i wszystkie te grupy to frustraci seksualni, którzy zamiast normalnie pójść do psychologa i rozwiązać swoje problemy to zamykają się w toksycznej bańce i biorą pigułkę.

W rzeczywistości jest jeszcze śmieszniej, bo najbardziej jaskrawe są Fundacje Patriarchat czy Dzielny Tata. Ciężko jest znaleźć w rzeczywistości czy w internecie
@Kielbasiarz no ja, jako czlowiek o lewicowych podglądach szczerze mówiąc w ogóle nie uznaje Nowej Lewicy za partie lewicową. Wręcz uważam ich za szkodliwych dla lewicy, bo ramię ramię z papka serwowana przez korpo całą swoją działalność skupiają na sprawach światopoglądowych i innych dzielących sprawach, zupełnie pomijając kwestie gospodarcze, czy te nierówności, które nie dotyczą bezpośrednio ich większości elektoratu.

Szczerze to serio nie mogę zrozumieć, czemu w ogóle Żukowska tak wszędzie pchają.
Według feministek każde działanie mogące osłabić przywileje kobiet lub mówiące wprost o nich jest toksyczne. XD


@PonuryKos123: ??? Już po samym "według feministek" wychodzi boomerstwo, ale i tak jest to nieważne. Nie da się poważnie rozmawiać o prawach mężczyzn z ludźmi, którzy jedynie przelewają swoje frustracje w świat. Zresztą mówienie o tym, że Ukrainki się puszczają na zachodzie w żaden sposób nie jest "działaniem mogącym osłabić przywileje kobiet lub mówiące wprost
@maximilianan jeszcze gdyby strzeliła jakiegoś fikola na poczekaniu, że wyrównanie obowiązków domowych, ciąż, czy cokolwiek tam lubią opowiadać. Ale odpowiadanie, że to tylko jakaś banda przegrywow coś takiego mówi, więc nie ma znaczenia, to jest poziom konfederacji i zupełnie pozamerytoryczna argumentacja.

Niech już KO zkanibalizuje te partyjkę do końca, przynajmniej Razem będzie łatwiej zdobywać wyborców xd
Nie da się normalnie rozmawiać z ludźmi, którzy wciąż myślą, że kobieta musi rodzić dzieci, gotować, sprzątać, zamiatać i ogólnie być kurą domową.


@NonOmnisMoriar: no tak, wiadomo, to faszyzm, incelizm, antysemityzm, kobietoszejming i inne straszne rzeczy. To, że nawet nie o to chodzi, nie jest istotne, ważne że to *izm.

mężczyzna musi brać udział w wojnie i na niej ginąć oraz dorabiać się PTSD


Sorry, ktoś musi. Za to jak
ziomeczku, czy ty serio nie dostrzegasz, że choć słusznie krytykujesz mizoginie i tzw. manosfere, to dałeś się wkręcić w generalizację, że jakakolwiek walkę o prawa mężczyzn można w ten sposób deprecjonować?


To jest ten sam poziom, co powiedzieć, z lewica bad bo Stalin i gułagi xd


@wstanczyk: To nie jest generalizacja. Dosłownie większość debaty o prawach mężczyzn jest zdominowana przez inceli, frustratów i przegrywów.
Geje i lesbijki również płacą podatki, więc najlepszą partią dla nich jest Konfederacja


@damienbudzik: akurat jeśli zrobiliby połowę z tego co mówią to by tak było.
Trzeba odróżnić działania na pokaz, jak parady równości, marsze LGBT, szkoły przyjazne lqbt, uzywnaie zaimków, zmianę tabliczek z poseł na osoba poselska, od zwyczajnej tolerancji i niech sobie będą i robią co chcą byleby nie wciskali tego nikomu na siłę, np. dzieciom.
@NonOmnisMoriar nadal jest to całkowicie pozamerytoryczny sposób dyskusji. Gdyby nawet tak było, to przecież w żaden sposób nie rozsadza o słuszności postulatów. Nie widzisz tego?

@OskarDeveloperski ty myślisz, że ty jesteś taki wyjątkowy, jak każdy przed tobą xd zobaczysz za parę lat jak już podobnie jak reszta z tego wyrosniesz. Btw wiesz, że jak taki jesteś przy tym agresywny to zdradzasz, że sam tak naprawdę przeczuwasz, że nie masz racji i twoje