Wpis z mikrobloga

mireczki padłem ofiarą jankesów i polskich bankierów, wydymali mnie bezczelnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś czas temu skorzystałem z subskrypcji jednego serwisu ze stanów za który zapłaciłem kartą kredytową alior banku ale w dolarach, kurs sprzedaży całkiem spoko, nie zrobiłem tego revoluetem z pośpiechu, później żałowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) subskrypcje po jakimś czasie usunąłem, niby wzsystko ok a tu nagle widze na billingu karty, że kolejny raz mnie skasowali na 100 dolców, ale przychodzi e-mail od tego serwisu "sorki to błąd naszego systemu, za chwile zrobimy ci refund",
problem w tym, że refund na karte kredytową alior banku w USD przychodzi po o wiele gorszym kursie, jakiś tam kurs dewizowy,
no i różnica przy kwocie troche powyzej 100 dolarów i jestem w plecy 7 dyszek !!
gdy im napisałem maila co wy odpier***lacie, wypięli się, no i co tu z tymi cwaniakami zrobić?!
https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/informacje/kursy-walut.html
#finanse #inwestycje #banki #pytaniedoeksperta #ekonomia #kasa #pieniadze #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
@trampecik: ehh prawdopodobnie 7 dyszek w dupę, nie od dziś wiadomo że banki mają złodziejskie kursy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pocieszenie dodam, że 7 duszek to tania cena za taką nauczkę kiedyś chciałem zrobić wewnątrzbankowy przelew USD -> USD a nie zauważyłem że mi przełączyło konto z którego będzie wykonywany przelew na polskie (mimo że kwota była w USD), a że akurat miałem taką kwotę to
  • Odpowiedz