Wpis z mikrobloga

Ahh ostatnio miałem.rozterki czy będę mógł swoją przyczepe ciągnąć na haku za malutkim japończykiem ale teraz mam większe rozterki - czy w ogóle będę miał co ciągnąć za tym japończykiem.
Panowie Caravanisci (to ok określenie? ) jak już wspominałem orzyczepe zakupiłem. Z defektem - ot myślałem że cyk fuch sylikonek i na spaxie się to skręci i będzie ale jednak chciałbym zrobić to bardziej po bożemu. A czytając coraz więcej sytuacja zaczyna wydawać mi się coraz bardziej dramatyczna.
Otóż- jakieś sugestie na poniższe uszkodzenia?
Jutro spróbuję wybebeszyc środek i sprawdzić jak to wygląda w środku. Domyślam się że troche przedniej konstrukcji będzie do wymiany. Sytuacja do opanowania? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Polubiłem to pudło.
#przyczepa #camping #caravaning #przyczepakempingowa #kemping #motoryzacja też trochę. #remontujzwykopem
starebaby-i-wino - Ahh ostatnio miałem.rozterki czy będę mógł swoją przyczepe ciągnąć...

źródło: temp_file2792416927682569236

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@starebaby-i-wino Bardzo ładna i to jest super plus. Możesz w środku wszystko urządzić tak jak tobie pasuje. Po za tym, orginalne wykończenie jest już nie modne, więc dodajesz na wartości i później będzie ją łatwiej sprzedać.
  • Odpowiedz
@Szkodnik1 szczerze to została mi cała rolka z remontu pokoju, a że ogólnie podoba mi się wzór to stwierdziłem że do przyczepy też sie nada ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chociaż gdybym nie musiał niszczyć wszystkiego pod wymianę to chętnie zostawił bym oryginalny środek. Był w bardzo fajnym stanie i był jak kapsuła czasu z powrotem do lat 80 xD
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino Raz miałem do sprzedania autobus kempingowy z drugiej połowy lat 90tych i był mocno przemodelowany na wczesne lata 80te. Coś na styl filmu 54 i serialu Miami Vice. No trochę zabrało, ale klient się znalazł.
  • Odpowiedz
@Szkodnik1 oo wyszło elegancko! To te vinylowe, tak? Nie miałem styczności na żywo z nimi poza sklepem ale wyglądają na fajną rzecz. Trwałe i chyba proste w montażu.

A przyczepa zaczyna mi się śnić po nocach, przeklinam ją przy każdej możliwej okazji ale jakoś próbuje do przodu. Zmieniłem koncepcję i wszystkie doły będą wylatywać, tyl też dostanie metamorfozę i przy okazji naprawę rogu. Niby nie wyglądało mi to tam na nic
starebaby-i-wino - @Szkodnik1 oo wyszło elegancko! To te vinylowe, tak? Nie miałem st...

źródło: temp_file63248013033018027

Pobierz
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino te które założyłem to laminaty, do przyczepy szukaj vinylowych.
Problem z ciemnymi kolorami to raz że ciężej dopasować do siebie, dwa jak zaparkujesz w lesie gdzie jest dużo cienia i zrobi się pochmurno, to w środku będzie ciemno jak w norze XD. Takie meble jak na zdjęciu byłyby najlepsze. Nowe by kosztowały fortune, więc szukaj w ogłoszeniach czy ktoś robi remont kuchni. U mnie w ogłoszeniach takie szafki dostaniesz za
  • Odpowiedz
@Szkodnik1 aaaa dobra dobra. Dostęp ogólnie mam do materiałów meblarskich jak i narzędzi także nie było by problemu, ale meble z przyczepy też są kompletne więc kwestią wpakowania ich tam spowrotem. Problem mam jeszcze z tym że one często były zszywkami przybijane do ścian lub do siebie razem od tyłu i raczej nie mam jak tego powtórzyć. Skręcić je jakoś ze sobą od środka teraz czy coś?
  • Odpowiedz
@Szkodnik1 Żebyś sobie nie myślał że spaliłem już tą przyczepe to nie! Ciągnę do przodu bo mam zamiar skończyć to do lipca, maxymalnie połowy! Nastawienie trochę lepsze bo już powoli widać zmiany. Po drodze wyskoczyła mi jeszcze naprawa podłogi z tyłu. Na szczęście obyło się bez rozbierania konstrukcji ścian- nie wiem jak to się stało ale wszystko wokół było ok. Wyglądało jakby poszło od sruby podstawy. Teraz jestem na etapie malowania
starebaby-i-wino - @Szkodnik1 Żebyś sobie nie myślał że spaliłem już tą przyczepe to ...

źródło: temp_file5507711571755795592

Pobierz
  • Odpowiedz
A mebelki malowanie to tylko tak, gdzie krawędź zniszczona to coś przyszpachlowac tylko i ramkę wokół. Nie za bardzo mogłem znaleźć kolor żeby pasował mi do moich tapetowych wariacji oprócz właśnie drewna a na czarno całkiem nie chciałem bo jak w trumnie by się zrobiło. Myślę że teoche się odświeży i trochę nowocześniej będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
starebaby-i-wino - A mebelki malowanie to tylko tak, gdzie krawędź zniszczona to coś ...

źródło: temp_file7936968442383531933

Pobierz
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino Właśnie skończyłem wymieniać chłodnicę z żony aucie, jem obiad i tutaj miła niespodzianka.
Z tą śrubą, to jak jedziesz w deszczu i woda robi prysznic od wszystkich stron, nawet od spodu, no i takie kwiatki wychodzą. Cieszę się że robota idzie posuwa się we właściwym kierunku!!!!
  • Odpowiedz
@Szkodnik1 czekaj czekaj która śruba? Ta od spustu plynu? :D mi dla odmiany podczas deszczu też kapie na nogi. Wiadomo - suzuki lat 37 wiec nogi mogą być mokre od dziur w podłodze- ale ciekawostką jest to że mi to akurat kapie po kolanach xD

Jak czas pozwoli to w przyszłym tygodniu wjeżdża podłoga (jednak wykladzina PCV, cena i łatwość montażu wygrala) później meble już do środka i wykończyć sufit. Później
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino no ja skończyłem pracę o 3:30 nad ranem, przyjechałem do domu i do siódmej rano majstrowałem przy aucie. Chciałem się umyć i jeszcze przejechać, czy wszystko git, ale żona kazała iść spać.
  • Odpowiedz