Wpis z mikrobloga

Ahh ostatnio miałem.rozterki czy będę mógł swoją przyczepe ciągnąć na haku za malutkim japończykiem ale teraz mam większe rozterki - czy w ogóle będę miał co ciągnąć za tym japończykiem.
Panowie Caravanisci (to ok określenie? ) jak już wspominałem orzyczepe zakupiłem. Z defektem - ot myślałem że cyk fuch sylikonek i na spaxie się to skręci i będzie ale jednak chciałbym zrobić to bardziej po bożemu. A czytając coraz więcej sytuacja zaczyna wydawać mi się coraz bardziej dramatyczna.
Otóż- jakieś sugestie na poniższe uszkodzenia?
Jutro spróbuję wybebeszyc środek i sprawdzić jak to wygląda w środku. Domyślam się że troche przedniej konstrukcji będzie do wymiany. Sytuacja do opanowania? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Polubiłem to pudło.
#przyczepa #camping #caravaning #przyczepakempingowa #kemping #motoryzacja też trochę. #remontujzwykopem
starebaby-i-wino - Ahh ostatnio miałem.rozterki czy będę mógł swoją przyczepe ciągnąć...

źródło: temp_file2792416927682569236

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szkodnik1 serio bez Ciebie bym tam się pewnie jeszcze plątał i zastanawiał co i jak, bo większość odpowiedzi z for to coś w stylu "jak nie masz o tym pojęcia to oddaj to do serwisu i zapłać 40tysiecy" xD
Nie wiem czy pamiętasz- ale w tym samuraju też mnie za rękę prowadziłeś jak UPG robiłem! Tylko ze na poprzednim moim koncie.
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino UPG samuraja pamiętam, tylko miałeś inne konto. Fora powinny być właśnie do pomagania sobie nawzajem, niestety tak nie jest i ludzie w większości marnują czas głupimi odpowiedziami.
Środek wygląda wspaniałe, zwłaszcza jak go porównasz do zdjęć jak wszystko było w proszku.
Małe detale powoli ogarniesz, ważne że przyczepa jest gotowa na sezon, teraz nic tylko się ciesz z owoców swojej ciężkiej pracy i wytrwałości. Idę się zdrzemnąć przed pracą, jutro
  • Odpowiedz
@Szkodnik1 tak, dokładnie!
A najgorsze to są grupy tematyczne na FB.. lepiej szukać starych wpisów na forach bo mimo wszystko coś gdzieś się da z tego wyciągnąć.
A dziękuję, miło słyszeć. Jak mówiłem jest to zrobione wszystko trochę budżetowo bo na ten moment przyczepa z remontem wyszła mnie jakieś +/- 7tys złotych ale to chyba sprawia jeszcze większą satysfakcję że za takie pieniądze wyszedł stosunkowo fajny efekt. Przynajmniej tak mi się
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino No, dokładnie patrząc po twoich zdjęciach to świetnie wygląda, jak z fabryki, może nawet lepiej, bo zrobiłeś dla siebie. Teraz wiesz jak taka przyczepa jest zbudowana od podstaw, więc możesz sobie podliczyć ile wyjdzie na materiały biorąc po uwagę, że oni kupują je w hurcie, do tego robocizna, a ile kosztuje nówka.
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino No Suzuki nie było zrobione do takich przyczep. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma!!! Właśnie chodzi o ten klimat przygody i satysfakcję z całokształtu odwalonej roboty.
  • Odpowiedz
@Szkodnik1 ogólnie to po prostym daje rade i nie było by źle gdyby droga nie była zamknięta akurat w ten dzień, a na objazd wybrałem chyba największą kiepe w okolicy ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale na suzuczce już jest postawiony krzyżyk od miesiąca i będę celował coś w stylu gallopera albo terrano. Ale tak jak mówisz, klimat był! Jak się zakoleguje z tą przyczepą bardziej ro może
  • Odpowiedz