Wpis z mikrobloga

  • 0
dostosowałem się do twojego wąskiego myślenia


@saviola7: wąskim myśleniem jest zwyczajna KONTROLA nad tym jak ktoś wydaje moje pieniądze? Ja mówię: CPK to super projekt, chce zainwestować; tylko oddajcie mi kapitał z odsetkami jak już zarobicie. Proste.
@pyroxar: Spoko, jak oddasz z odsetkami za dotychczasowe remonty dróg, chodników i twoją edukację. To tak na początek.


@saviola7: a wyjaśniłbyś nam wszystkim, jak mają się drogi i chodniki do portu lotniczego?
@lhotse89: drogi to też infrastruktura budowana za (głównie) państwowe pieniądze.


@Karatte: i jaki tu związek, że jedno i drugie ma w nazwie "infrastruktura"? xD

Czyli każdy, dosłownie każdy projekt obejmujący infrastrukturę ma niepodważalny sens i trzeba koniecznie budować, bo w końcu jest infrastrukturą? xD I tak dla lepszego podkreślenia: czy możemy w końcu zbudować nowe nitki autostrad A1, A2 i A4? Te obecne powoli tracą przepustowość, postuluję więc budowę nowych
dosłownie każdy projekt obejmujący infrastrukturę ma niepodważalny sens


@lhotse89: nie. Ale nowe lotnisko dla Warszawy ma.

postuluję więc budowę nowych przebiegów, każdy po 10 pasów w jedną stronę. Też poprzesz?


Oczywiście.
Nowy przebieg wszystkich autostrad to bzdura, ale rozbudowa A2 do 3 pasów już jest w fazie opracowywania dokumentacji projektowej.
A4 podobnie na najgorszym dolnośląskim odcinku.

Jakoś nikt nie narzeka ¯\(ツ)/¯
@Karatte: a no widzisz, to się zgadzamy i nie zgadzamy jednocześnie. Bo dla mnie:

Nowe lotnisko dla Warszawy nie ma sensu, a rozbudowa istniejących ma.
Nowe autostrady nie mają sensu, a rozbudowa istniejących ma.