Wpis z mikrobloga

Nie chodzę często do Maca - tylko w trasie jak do wyboru mam albo to albo jedzenie na stacji benzynowej.

Będąc wczoraj zamówiłem McRoyala bo z czasów dzieciństwa pamiętałem że to porządna kanapka i był na nią kupon.

Szczerze - wstydziłbym się podać takie g*wno. Ja wiem, że fast food ale za 19 zł to powinno przynajmniej JAKOŚ wyglądać a nie jak losowe składniki wrzucone niedbale w bułę.
Chees nie lepszy - cały jeden plasterek ogórka na kanapkę (podobno to standard od lat).

#zalesie #gastronomia #kuchnia #jedzenie #jedzzwykopem #mcdonalds
ATAT-2 - Nie chodzę często do Maca - tylko w trasie jak do wyboru mam albo to albo je...

źródło: Screenshot 2024-02-16 at 11.08.10

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Ale co jest z tymi kanapkami nie tak? Tak samo wyglądały w końcu lat 90tych. A w cheesie plaster ogórka był zawsze.
Royal moja ulubiona kanapka, zjadłem ich tysiące.
  • Odpowiedz
  • 0
Takie posty przypominaja mi dlaczego zyje za granica


@simon-simonski: Nom, patrząc z ciekawości ostatnio w UK na ceny to za samego BigMaca byś dał 25 zł w przeliczeniu. Rzeczywiśćie za granicą to lepiej...
  • Odpowiedz
@ATAT-2: najgorsze jest to ma mak w polszczce kreuje się na restaurację - ceny też ma stosownie zawyżone.
Ale natury nie oszukasz mcd to amerykańskie kanapki dla murzynów i tyle ¯\(ツ)/¯
Nie żeby coś, bo też czasem zdarza mi się u nich coś zjeść.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: rozczaruje Cię, ale nigdy nie dostaniesz 1:1 z obrazkiem reklamowym. W royalu nie ma za dużo składników więc nie ma tam co spieprzyć, ser masz dobrze położony, a reszty nie widać.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Tani dla obywateli danego kraju, a nie Polaka, który przelicza wszystko na swoje uciułane złotówki.

Uk, Cena Big Maca 4.89, średnia płaca netto 2297, czyli 470 Big Maców.
Stany, cena Big Maca 5.58, średnia płaca netto 4632, czyli 830 Big Maców.
Niemcy, cena Big Maca 4,77, średnia płaca netto 2380, czyli 632 Big Macki.
Polska, cena Big Maca 19,9, średnia płaca netto 4865 netto, czyli 244 Big Macki.
  • Odpowiedz