Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Krupier: a dasz linka do sondażu że nie chcą? xD
Mam Ci udowadniać że ludzie chcą żeby publiczne tereny służyły ogółowi mieszkańców a nie garstce która sobie powygradzala po kawałku ziemi z publicznych zasobów kilkadziesiąt lat temu kiedy układ tkanki miejskiej był zupełnie inny?
@wstanczyk: Jakich moich słów? Xd Że wytknąłem kolesiostwo zarządowi działek co podparłem artykułami nawet? Wiadomo to jest zesranie się że wyparłem się tego że szukam jakiegoś spisku, bo o żadnym spisku nie pisałem, tylko o twardych informacjach. Zesranie się jest wtedy jak ktoś ma inne poglądy i przekonania niż ty i inne argumenty. Tak samo dosłownie napisałem wtedy ‚ja nie chcę żeby na miejscu ogródków były osiedla ale budynki są już
Szalom - @wstanczyk: Jakich moich słów? Xd Że wytknąłem kolesiostwo zarządowi działek...

źródło: 2423p0

Pobierz
@KrolWlosowzNosa typ mi podał argument, że te działki musi omijać, a na pytanie, czy budynku nie będzie musiał omijać, mało chętnie odpowiedział, ale za to stwierdził, że na takiej działce zbuduję się blok i jeszcze park. Oczywiście cena mieszkania przy parku, nie będzie wcale #!$%@? w kosmos.
@ZielonaOdnowa

a dasz linka do sondażu że nie chcą? xD


Ja nie rzucam żadnych też, ty to robisz więc wypadałoby to czymś poprzeć niż tylko pustymi słowami.

Mam Ci udowadniać że ludzie chcą żeby publiczne tereny służyły ogółowi mieszkańców a nie garstce która sobie powygradzala po kawałku ziemi z publicznych zasobów kilkadziesiąt lat temu kiedy układ tkanki miejskiej był zupełnie inny?


No wypadałoby jak się rzuca takie hasła.
Oni naprawdę myślą że kogoś przekonają tym wyzywaniem bez argumentów?


@ZielonaOdnowa: typie...
Gdybyś zechciał czytać co do ciebie piszą to przynajmniej byś poznał ich punkt widzenia.
Widzę że już miałem o tobie notatkę, zasłużoną jak widać
@NieBendePrasowac: typie... Kolejny co nic nie powiedział.
A jaki oni punkt widzenia przedstawiają? Lubię sądzić marchewkę i zrobić grilla a babcia kiedyś zapisała się na działkę ROD, więc nie obchodzi mnie że to własność publiczna, będę siedział na dupie blokując dostęp innym do korzystania xD
@Arean9: a do czego? Do wypoczynku i rekreacji? No to równie dobrze posłużyłby do tego celu park założony na ich miejscu, podpowiem że park miałby tą zaletę że rotacyjnie może z niego korzystać pare tysięcy osób a nie kilkudziesięcioro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ROD to naarosl na tkance miejskiej, żywy pomnik infekcji wiesniactwa w miasto. Chcesz se grzebać w ziemi? Wyprowadź się na wieś.


@ZielonaOdnowa: XD. Wiadomo, w mieście mają siedzieć tylko ludzie, których rozrywką jest siedzenie w barze albo przed telewizorem. Jak chcesz mieć działeczkę to won na wieś wieśniaku wieśniacki, a nie tu drzewami i trawnikiem tkankę miejską zanieczyszczasz! Ugabuga!