Wpis z mikrobloga

@wstanczyk: chciałem żebyś mi wytłumaczył czego w moim wpisie nie rozumiesz skoro w ten sposób go odebrałeś, nie chce mi się brnąć bo nie widzę w tobie ani krzytyny dobrych intencji w rozmowie, pasywna agresja i co prawda nieudolne, ale jednak próby obrażania, tyle potrafisz z siebie wykrzesać, eot.
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: kim ty jesteś przegrywie żeby mówić czy działki ROD są dobre czy nie. Twoje wykształcenie to wyglądało w taki sposób że w szkole tobą wycierali szczyne w podłodze w kiblu a coś piszesz o urbanizacji miasta XD
  • Odpowiedz
chciałem żebyś mi wytłumaczył czego w moim wpisie nie rozumiesz


@ZielonaOdnowa: To nie ja jestem tą osobą, co czegoś nie zrozumiała w tej rozmowie i dlatego się pogubiłeś. No ale nie szkodzi, nie trzymam urazy.

pasywna agresja i co prawda nieudolne, ale jednak próby
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: Nie chce się miziać po fiutkach ale działkowcy to jakaś sekta która nie zdaje sobie najwyraźniej z tego jakim są kosztem też kosztem społecznym i jak są uprzywilejowani względem innych i ten przywilej jeszcze naciągają pod siebie
  • Odpowiedz
@Szalom: no dokładnie, przecież nikt nie zabrania @wstanczyk uprawiać marchewek w mieście, niech sobie kupi po rynkowej cenie ziemię i uprawia.
Działki ROD to nie prywatna a publiczna własność, i jako taka powinna służyć ogółowi mieszkańców, można to przekształcić w parki z placami zabaw i wtedy jak prawdziwa własność publiczna będzie służyć ogółowi mieszkańców a nie garstce.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Czyli wiedzielem gówno się odniesiesz xd

Tak robię fikołka bo zarzucasz mi jakiś spisek gdzie artykuły o patologicznym związku były już ponad 10 lat temu jeszcze rzuć buzzwordem ‚fikołek’ i wygrasz dyskusję.

Poszedłem zobaczyłem i było tak jak napisałem. Ale moje doświadczenia są złe twoje są dobre i będę walił chochoły i jakieś pokrętne ad personam że niby ty wiesz lepiej i ja na pewno nie byłem nigdy na
  • Odpowiedz
@Szalom:

Irytujący typ


No trudno się nie irytować na podobna dyskusje, chłop se coś ubzdural i na prośbę żeby wyjaśnił każe mi się domyślać jakimi to pokrętnymi ścieżkami krążą jego myśli.
Jedyne co z siebie wykrzesal, to jak pisałem wyżej, marne próby obrażania i masę pasywnej agresji, jakby z kamieniem rozmawiać.
  • Odpowiedz
Działki ROD to nie prywatna a publiczna własność


@ZielonaOdnowa: No i ludzie chcieli, aby ten publiczny teren był dostępny do dzierżawy właśnie w formie ogródków działkowych. A ty jęczysz, ale jakoś nie masz żadnego argumentu aby potwierdzić, dlaczego im nie wolno. Wcale nie brzmisz, jakbyś sam naganiał, albo nagonki się nasłuchał, nic a nic.

@Szalom A o czym my mamy rozmawiać, jak przychodzisz, zesrasz się, a potem wypierasz swoich
  • Odpowiedz
@wstanczyk:

No i ludzie chcieli, aby ten publiczny teren był dostępny do dzierżawy właśnie w formie ogródków działkowych


A dzisiaj chcą żeby był dostępny ogólnie, w formie parku czy coś.
I po co te wtręty o jeczrniu, Ty wiesz że w rozmowie nie musisz każdego argumentu, jak już uda ci się jakiś sklecić, popierać obrażaniem rozmówcy?
Może na przyszłość spróbuj lepiej sklecac argumenty poprostu. Ja nie mam już ochoty ciągnąć
  • Odpowiedz
@Szalom: patrz, kolejny sekciarz @wiedzminyo xD
Oni naprawdę myślą że kogoś przekonają tym wyzywaniem bez argumentów?
Tam w tym zamkniętym społeczeństwie ROD musi panować wysoka kultura xD
Pewnie jakiś Janusz Alfa co ma najwyższe tuje na nich codziennie porykuje i później z tymi kodami kulturowymi wychodzą na inne społeczności xD
  • Odpowiedz
Wolałbyś mieszkać koło ogródków działkowych, czy nowego osiedla deweloperskiego?


@wstanczyk: Oczywiście, że obok osiedla. Po pierwsze wygląda schludniej, po drugie mógłbym przez nie przejść, a po trzecie nikt by mi nie smrodził śmieciami palonymi w piecach domków całorocznych. Każdy jeden ROD, który widziałem wygląda jak ogrodzony slums.
  • Odpowiedz