Wpis z mikrobloga

Chciałbym przekonać się do psów, ale jako że psa "straciłem" w wieku 13 lat, a kotka była że mną prawie całe życie (17 lat, odeszła rok temu, jak miałem 26), to nie mogę. Zwłaszcza jak widzę psiarzy, psie mamy i najgorzej, że mam taki przykład w rodzinie.

Koty są jakieś wyjątkowe, bo mają charakter. A ja sam jestem dość wyrazisty z charakteru i mi się to podoba. Kota zaufanie trzeba umieć zdobyć. Kot nie cieszy się bez powodu. Kot ma humory, jest urodzonym łowcą i indywidualistą. Jak Kot okazuje miłość, to nie często, ale daje to dużo frajdy.

A pies? Zdechnie na dworze bez dokarmiania i cieszy się bez powodu xD W dodatku wiekszosc jest głupimi, tępymi maskotkami dla Julek

Taki Golden to jest pies. Wierny przyjaciel i inteligentny zwierz. Kundle też. A jakieś Yorki, shi tzu i inne gówna, to jak zabawki.

Tyle, że Golden żyje z 11-12 lat, Kot da radę nawet do 20

#koty #psy #psiarze #przemyslenia
  • 7
@Kopyto96: Właściciel umrze w mieszkaniu to stanie się pożywka dla kota, pies zdechnie obok. Jestem team psy i nie przepadam za kotami. Ale fakt, większość psów jest zryta przez właścicieli. U mnie na przykład nie ma dnia bez treningu i mam psiaka idealnego. Ale jak widzę niektóre psy przy których nie ma w ogóle wkładu właścicieli to tragedia. I masz racje co do goldenow - żyją za krótko :C
Koty są jakieś wyjątkowe, bo mają charakter. A ja sam jestem dość wyrazisty z charakteru i mi się to podoba. Kota zaufanie trzeba umieć zdobyć.


@Kopyto96: i właśnie większość ludzi uważa że to zaleta. Pies jest wierny dopóki mu dajesz jeść i nie wymaga jakiegoś specyficznego podejścia. Zresztą ludzie potrafią siebie nawzajem stygmatyzować bo ktoś ma bardziej wyrazisty charakter od drugiego więc czego ty oczekujesz? W tym kraju nie wolno być