Wpis z mikrobloga

#deweloperka #gdansk #wykop

Pytanko jako specjaliści, mam dewelopera który miga się od napraw w budynkach obok. Szyby wypadają podczas wiatru z balkonów i kwestią czasu zanim komuś utnie łeb albo wpadnie do mieszkania.
Mam pełną korespondencję ze specami, inżynierem czy potwierdzenie, że jest zagrożenie życia przez typa od dewelopera więc potencjalne wymuszenie dewelopsa ( INTERIUM INVESTMENT) żeby skasować wpis mnie nie obchodzą. Jako wspólnota zabezpieczyliśmy u siebie balkony, ale nie jest to rozwiązanie na 100% bo piłkę przejął deweloper.
Nie wiem gdzie uderzyć bo nie jest to jakiś ruchliwy temat jak turbo grzyb na inwestycji więc jakieś interwencje czy uwagi odpadają. Trojmiasto.pl dostaje reklamy od nich więc nawet na forum nic nie napiszesz.
Zastanawiałem się na wypokiem ale nie wiem czy jest potencjał bo się narobię i mnie wyśmiejo.

Przykładowy meil z setki jakie mam, plus plany naprawy, potencjalne zagrożenie i tak dalej.

Jak ktoś trafi tutaj przez Google interium investment #interiuminvestment to zapraszam do kontaktu przed zakupem. Pokaże przykładowe reklamację też z innych inwestycji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lennyface - #deweloperka #gdansk #wykop 

Pytanko jako specjaliści, mam dewelopera kt...

źródło: temp_file4712105900495288304

Pobierz