Wpis z mikrobloga

Czy kurczak z rożna jest keto? Ile kalorii może mieć taki jeden mały kura, około 0,7 kg? Ile węgli?
Dziękuję, za odpowiedź. Jestem na keto dopiero od miesiąca i się uczę, więc niech weterani wybaczą banalne pytania #keto
  • 11
sprawdzaj sobie na necie takie informacje, na pewbo bedziesz mial dokladne makro miesa z kurczaka, bo chy a rozbi sie w zaleznosci od czesci

jedz skore na pewno

czy jest keto? moim zdaniem jest za malo tlusty, i ma duzo bialka, wiec (wnioakujac po tqoim wpisie) #!$%@? kurczaka z rozna to troche za malo zeby byc na keto, pamietaj ze glownym celem jest bycie w deficycie kalorycznym i zrodlo kalorii powinno opierac
@g0blacK: Będzie jak najbardziej OK,
Wejście w stan ketozy wymaga przede wszystkim redukcji węgli i cukrów - to ich brak uwalnia ketony
Nie musisz głodować, liczyć kalorii - szczególnie w okresie adaptacji, jedz wtedy gdy po prostu jesteś głodny, oczywiście nie tak, że będziesz boczek polewać majonezem, z rozsądkiem i unikaniem węgli i cukrów
@HlHl: czemu? op nie jest na adaptacji wcale, mylisz pojecia, on sie pyta czy cos jest keto, a ty mu radzisz zeby dirty keto cale zycie stosowal, a moim zdaniem to nie jest glownym celem

kurczak ma duzo bialka, a ma malo tluszczu, jak op bedzie samego kurczaka z rozna wrzucal to nie bedzie keto tylko lowcarb, a on sie pyta o keto

zreszta, jak masz inaczej, to moglbys jakos grzeczniej
@g0blacK: ja zozumialem wpis tak, ze pytasz czy jak #!$%@? kurczaka z roz a solo to jest kwto, moim zdaniem jest slabo,
aprobojjak juz robic jakies potrawy, ktore beda tluste np kurczak zapiekany w serze, zrob sobie udka z jajkami na twardo

a tak, kupisz kurczaka z rozna i #!$%@? samo miecho bez tluszczu to nie bedziesz sie dobrze czul bedac na ketozie, musisz tluszcze doatarczac
@elo_: Kurde, dopiero po dłuższym czasie na to trafiłem. Ogólnie, to w sumie niby tak ale nie wiem po co te bycie w deficycie kalorycznym o.O
Przecież do ketozy nie trzeba zupełnie być na minusie. Chodzi głównie o to, żeby większość energii była z tłuszczy, czy to tłuszcz spożyty czy z organizmu to inna kwestia też.

Do tego kura z rożna super, wystarczy dorzucić do niej np jakiś tłusty sosik na