Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako że jutro #walentynki pytanie do przegrywów:
DLACZEGO NIE WEŹMIECIE SOBIE SAMOTNEJ MATKI?

- one szukają partnera, wy kobiety -> win-win
- możecie zacząć od przyjaźni, zwykłego związku partnerskiego, a nuż się zakochacie
- możecie i mieć miłość swojego życia i ćwiczyć obycie z kobietą, social skille, przełamywać bariery
- dostajecie czułość i troskę od kobiety, której wam brakuje
- nie musicie być chadem bo na takich się przejechała i wyciągnęła lekcje, nawet lepiej jak będziecie spokojnymi mireczkami
- łatwiej znaleźć bo ich nawet sporo i to bez wychodzenia z domu -> apki randkowe

#przegryw #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder#badoo #matki #samotnematki #blackpill #tfwnogf #samotnosc #dzieci #takaprawda #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako że jutro #walentynki pytanie do przegryw...

źródło: 4b9feb77507c5cba5d255b179599c5c0eaeaed5c5330e180d9cc533ac2af6484

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To jasne że szukają partnera ale chada.
Zdarzało mi się pisać z takimi i w sumie to niczym się nie różnią w zachowaniu od singielek bez bombelka więc no po co przepłacać i grać od cudzego save'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Energiizer: bo nie dość, że musisz o nią zadbać, to jeszcze o jej klaszojada. A ludzie w jej otoczeniu wmawiają takiej kobiecie, że jak dała sobie radę z wychowaniem od maleńkiego sama, to stać ją na wszystko i poradzi sobie ze wszystkim. Mi laska na 3 spotkaniu dopiero powiedziała, że ma córkę. W wieku 24 lat, jej córka chodziła do zerówki. I właśnie takie argumenty szły. Także może 1 na 5
  • Odpowiedz
- one szukają partnera, wy kobiety -> win-win


media robią kobietom pranie mózgu i wmawiają ze facet powinien zaakceptować bękarta. z tego powodu ich standardy się nie obniżają.

- możecie zacząć od przyjaźni, zwykłego związku partnerskiego, a nuż się zakochacie


xd, ciekawe czy ojciec tez musial sie bawic w takie podchody

- możecie i mieć miłość swojego życia i ćwiczyć obycie z kobietą, social skille, przełamywać bariery


nie warto + relacja z
  • Odpowiedz
@czarny_matt94 dokładnie jest jak mówisz. Tak samo z grubymi dziewczynami, spora część z nich ma wymagania i ego większe niż niejedna szczupła, atrakcyjna dziewczyna.

Kiedyś myślałem że żeby kogoś sobie znaleźć wystarczy zmniejszyć swoje wymagania. Ale to tak nie działa. Dlatego już nie popełniam błędów z młodości i jak już próbuję, to tylko z dziewczynami które mi się podobają, bez dzieci, zadbanymi. Nie będę jeszcze bardziej podbijał ego zakompleksionym paszczurom
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bo one nie sa samotne, ktos samotny ma powiedzmy 12 godzin wolnego a samotna matka moze 2-4 godziny wolnego dziennie, gdzie tu czas na drugiego czlowieka? ona juz ma kogos, szuka kogos innego by ja zastapil XD niech se filmu na wieczor poszuka, 2 godziny to akurat tyle ile moze na niego poswiecic o ile gowniak spi XD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Panowie ja wam się dziwie że wy nikogo nie potraficie znaleźć. Ja przy okazji robienia zdjęcia do korpo poprosiłem o 3 zdjęcia ekstra że na FB chcę mieć .Użyłem je na Badoo i Tinder. Plus latam na siłke raz w tygodniu dałem 2 zdjęcia ryja 2 zdjęcia klata i plery i opis typu "Mniej wiesz lepiej śpisz" i w około 2 tygodnie 90 polubień ale nie wiem kto
  • Odpowiedz