Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Ziobro ma raka krtani, ostatnie stadium. Około 10% szans na to że dożyje do końca obecnej kadencji sejmu. Na pewno jest już na zawsze wyłączony z polityki.
  • Odpowiedz
  • 4
@Kryspin013: Ziobro ma raka krtani, ostatnie stadium. Około 10% szans na to że dożyje do końca obecnej kadencji sejmu. Na pewno jest już na zawsze wyłączony z polityki.


@comrade: yhym, i dziwnym trafm dostał go dosłownie na kilka dni przed pozbawieniem PiS władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kryspin013: ostatnio patryk jaki coś gadał o drugiej chemioterapii i ciężkiej sytuacji


@dozerman230: PiSowiec powie ci prawdę
  • Odpowiedz
  • 2
@Kryspin013: wiem, że neuropki na ogół nie grzeszą rigczem, ale naśmiewanie się z czyjejś śmiertelnej choroby to już jakiś nowy poziom dna. A tobie się właśnie udało tam sięgnąć, gratuluję.


@giga_jablecznik: W którym miejscu się naśmiewam z choroby? Chciałbym mieć jakiekolwiek potwierdzenie, że to faktycznie jest choroba a nie zwykły dupochron i #!$%@? przed odpowiedzialnością. Niestety ciężko mi w to uwierzyć po 8 latach rządów PiSu.
  • Odpowiedz
wiem, że neuropki na ogół nie grzeszą rigczem, ale naśmiewanie się z czyjejś śmiertelnej choroby to już jakiś nowy poziom dna. A tobie się właśnie udało tam sięgnąć, gratuluję.


@giga_jablecznik: I jeszcze sie naśmiewali z handlarza bronią który po narobieniu wałów został szybko skremowany w Albanii. Poważna sprawa taka kremacja a ludzie się śmieją. Ciekawe dlaczego.
  • Odpowiedz