Wpis z mikrobloga

Chciałem odpisać w tym wątku delikwentowi o nicku @FuckGodPL ale po sporządzeniu swoich wypocin okazało się, że nie mogę ich umieścić, bo jestem na czarno ¯\(ツ)/¯ Zatem wrzucam je tutaj - tu przynajmniej @janciopan ich nie usunie :)

@FuckGodPL:

patus, co lał bezdomnych

No, dlatego po "zajściu" on i jego "ofiara" podali sobie ręce i strzelili wspólną fotę. Widziałem ten film. Nazywanie tego pobiciem to jest więcej niż nadużycie i manipulacja. OMZRiK odpowiada za lincz na tego człowieka. Nie popieram przemocy, ani Kiszak też jej nie popiera, o czym pisał po zajściu, ale urosła z tego afera przynajmniej jakby go katował, a na filmie widać najwyżej jakąś lekką lepę. Oczywiście że nie było to właściwie, ale poziom afery był mocno niewspółmierny do skali zajścia. Poza tym piszesz w liczbie mnogiej - są jakieś inne przypadki?

doprowadził kota do śmierci

Nadajesz się do propagandy TVP za czasów PiS. W czasie, gdy był temat z Salemem, oglądałem jego streamy codziennie. Kilka razy poruszane były na nich szczegóły tej sytuacji. Byłem świadkiem całej historii przed i po. Świadkiem relacji jak on i jego partnerka, Amanda, robili wszystko by mu pomóc. Opowiadał jak zostawili go w rumuńskiej klinice, bo nie mieli wyjścia w tamtym konkretnym dniu, ale jak tylko przekonali się jakie tam są warunki, to natychmiast go stamtąd zabrali i ogarnęli prywatnego weterynarza. Kiszak streamuje praktycznie codziennie. Przez tę historię była wyraźna przerwa w audycjach. Opowiadał kilka razy kim był dla niego ten kot, ile czasu z nim spędził i w pewnym momencie na streamie po przerwie, gdy powrócił jego temat, najzwyczajniej się rozkleił i chyba z pół godziny nie mógł się na tym lajwie pozbierać.

To, co wypisujesz, jest łagodnie mówiąc obrzydliwe. Ja nie jestem jego fanbojem, w dużej mierze różnię się podejściem do życia, upodobaniami, nieraz mi się wręcz cisnęło wiele słów krytyki wobec jego gadki i chciałem dać temu upust na czacie twitcha, ale powstrzymywałem się, a później przekonałem się, że on czasem trolluje i prowokuje takich Maćków z czatu, a takim na początku byłem. Niektóre żarty są znane każdemu, kto tam siedzi dłuższą chwilę i świeżaki się na nie regularnie łapią.

A oglądam go m.in. dlatego, że dość wnikliwie, trafnie i merytorycznie wypowiada się w temacie gier i nie tylko. Ale nie jestem wobec niego bezkrytyczny, sęk w tym że słuchając wiele jego konfrontacji z innymi przekonałem się, że najczęściej zarzuty wobec niego nie mają za wiele wspólnego z merytoryką i to jest czyste ad personam, które jest nic nie warte.

Szczerze to nie wiem nawet co to za niby drama, piszę bo rażą mnie te głupoty, które wypisujecie. Może temat będzie poruszony przez Kiszaka na dzisiejszym streamie, to się dowiem o co chodzi. Tak czy inaczej nie mogłem przejść obojętnie gdy czytam takie kocopoły. Widziałem twoje znalezisko i je z bomby zakopałem bez oglądania filmu. Za co? Za skrajnie idiotyczny, nieprawdziwy i komiczny wręcz opis. Z tak srogą odklejką jesteś skazany jedynie na bycie pośmiewiskiem, więc zrób może coś dobrego dla świata, wyjdź z domu, dotknij trawy, a nie pajacujesz. Pozdro :)
#kiszak #twitch
  • 6
@FuckGodPL: xD
@AntyKuc Przegryw, przegryw, przegryw. Umiecie coś innego? Czy coś więcej niż ad personam to dla was za wiele?

Chłopie, wiesz, że ty tracisz czas na obronę internetowego patusa?

Chvj jeden wielki cię obchodzi co robię w swoim wolnym czasie, typie xD Komedia. Ja mogę napisać źe tracisz czas komentując ten wpis, ale nie jestem tobą. Widocznie miałeś taką prymitywną i prostacką potrzebę wpieprzania się do czyjegoś życia, jak taki
Nie popieram przemocy, ani Kiszak też jej nie popiera,


@tamagotchi: Ta, randomowa buła w bezdomnego bo się zesrał o czapkę. Normalnie nie popieranie przemocy. On działa impulsywnie i dopiero po fakcie jest w stanie stwierdzić że to co zrobił może mu popsuć zasięgi, dlatego tak często się tłumaczy.
Nie broń go bo przecie każdy widzi jaki poziom reprezentuje na twitchu. Baity, wybujałe ego, wszechobecna agresja. A gdy przychodzi co do czego