Wpis z mikrobloga

#s-x #s--s #redpill #blackpill #edukacjaseksualna #seksuologia #psychologia #zwiazki #tfwnogf #chad #klaudiusz #365dni #netflix
ej jakie macie fetysze? xD ja np lubie zakneblowane kobiety a jak kobieta ma goly brzuch to miekkna mi nogi xD
ale jak cos tam dzialam od tylu to tylko zlapie ja za wlosy i poudawam ze prowadze karoce i ewentualnie od przodu jej reze zwiaze tasma zeby mogla mnie poinformowac delikatnie swoim uzebieniem ze czas przestac xD nie jestem tak nienormalny jeszcze xD i preferuje ogolnie s-x oralny wykonywany na mnie niz klasyczny ktory wykonuje tylko dla dobra partnerki xD
marlboro-gold - #s-x #s--s #redpill #blackpill #edukacjaseksualna #seksuologia #psych...

źródło: duke nukem

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak cos tam dzialam od tylu to tylko zlapie ja za wlosy i poudawam ze prowadze karoce i ewentualnie od przodu jej reze zwiaze tasma zeby mogla mnie poinformowac delikatnie swoim uzebieniem ze czas przestac xD


@marlboro-gold: Poświęć więcej sił na naukę poprawnego składania zdań. Do tego czasu lepiej zajmij się czymś innym, np. zbieraniem znaczków.
  • Odpowiedz