Wpis z mikrobloga

Spokojnie dopiero co wymieniałem olej miesiąc temu


@Adamfabiarz: kurde w R35 wymienialiśmy nawet po 2 kolkach na nurb jak osiagnal temperature graniczną, to samo w skrzyni i moście
fabryka dodała parę % od siebie, więc spoko.


@Adamfabiarz: i jeszcze raz, napiszę to z dobroci serduszka, może tym razem zrozumiesz.
Fabryka nie dała a mniej zabrała, ten silnik naturalnie legitymuje się mocą 90KM na tę moc został zaprojektowany i tak mu się optymalnie pracuje, dokładnie na wykresie widać chwilę gdzie komputer ingeruje i sztucznie przymyka przepustnicę by go zdławić. Ta wersja powstała tylko po to by warianty 80km i 90km
@dasfinaleresultat: 10h drogami szybkiego ruchu gdy nie biorę ludzi z aplikacji, i 11h z zabieraniem i wysadzaniem ludzi.

@Maksymilian_Gaigerfrost Nie zasłania widoczności. Na drogach szybkiego ruchu jeżdżę prędkościami 112-115 w chwilowych porywach do 117-120. Tak więc naklejki informacyjne na tył, żeby ktoś z tyłu na lewym pasie na drogach szybkiego ruchu widział, że nie ma sensu podjeżdżać pod zderzak, czy błyskać długimi, bo i tak szybciej nie pojadę. Ilość takich incydentów
@Adamfabiarz: miałem kiedyś auto o podobnej mocy. Punto 1.1 fire, 55 koni.
Nigdy w zyciu nie chce juz jezdzic taką kosiarką.
Zero momentu obrotowego, wieczne piłowanie. Jazda pod górę to już męka dla takiego auta, nie wspomnę o wyprzedzaniu.
Może w fabii jest lepiej zestopniowana skrzynia, ale fizyki Pan nie oszukasz.
Auto przy takiej masie nie ma prawa jechać dynamicznie, nawet w ruchu miejskim.
Ja bym sie wstydził tym na hamownie