Wpis z mikrobloga

#lunch71

RISO BAR (ul. Kuźnicza 10)

W tygodniu w godz. 13-16, w cenie 29zł mają zestaw lunchowy, który składa się z zupy dnia oraz 1 z 6 dań głównych do wyboru (Tagliatelle Al Ragu, Łosoś, Spaghetti z kurczakiem, sałatka z kurczakiem, frytki z krewetkami, cheeseburger). Do tego za 5zł można dobrać herbatę lub kawę.

Na pierwszym planie zupa z ciecierzycy z kurczakiem i pieczywem. Jedzenie raczej smaczne, rozmiar jak na lunch wydaje się być wystarczający, tym niemniej nie nastawiajcie się na syty, dwudaniowy obiad. Jest to ciekawa opcja na dni, w które nie chcecie się przejeść.

W karcie są pozycje wegetariańskie, wegańskich brak.

Poza lunchami, restauracja oferuje kuchnię typowo śródziemnomorską, głównie włoską. Ogólnie spoko miejsce, z daniami do którego pasuje wino, którego wybór mają dość szeroki.

O co chodzi z tymi wpisami? Pracuję w centrum #wroclaw i często zastanawiam się, gdzie iść na #jedzenie71 w ramach lunchu. Wiele miejsc odleciało z cenami, jednocześnie sporo fajnych lokali pozostaje mało znanymi.
Jako, że nie znalazłem zbyt wielu sensownych zestawień rekomendacji, będę sam opisywać miejsca, które wydadzą mi się ciekawe. Planuję wrzucać tutaj coś co tydzień.
Jeśli znasz jakiś lokal, który nadawałby się na tę listę, daj mi znać tutaj lub w prywatnej wiadomości, ale nie jestem zainteresowany żadną formą współpracy w zamian za promowanie lokalu.
gbyrka - #lunch71

RISO BAR (ul. Kuźnicza 10)

W tygodniu w godz. 13-16, w cenie 29zł...

źródło: Riso1

Pobierz
  • 6