Wpis z mikrobloga

@L3stko: kto wczoraj pisał o braku konieczności zwiększenia finansowania armii przez kraje europejskie?

Wspaniałe zwycięstwo prawactwa poprzez wymyślenie sobie całej sytuacji xD Inaczej nie potraficie
@L3stko: coś mi się obiło o uszy, ale nie śledziłem wczoraj mediów

Sam na wykopie wyraźnie o tym pisałem jednocześnie krytykując tego klauna i innych klaunów go chwalących
USA nie będzie wiecznie matką Teresą i niech Europa się zbroi najwyższy czas.. choć Europa nie ma rezerw sprzętowych jak i ludzkich


@Olek3366: Tylko USA stosuje NATO jako pewnego rodzaju protekcjonizm przed krajami nam wrogimi. Jeśli NATO nie będzie istnieć albo USA nie będą się angażować to ostatecznie będzie sygnał dla koalicji anty-NATO, że USA jest słabe i można robić co się chce
Ja #!$%@?ę Trump ma rację że każdy członek NATO powinien płacić składki, ale mówiąc że jak nie bed płacić to będzie zachęcać Rosję do ataku, to brzmi jak proponowanie ochrony przez Pruszków w latach '90. Płacisz albo #!$%@?.
@L3stko: @Olek3366 Niemcy, to sabotażyści bezpieczeństwa. Naganiali reszte europy żeby sie nie zbroila, bo Rosja nic im nie zrobi, po czym zaczęli z nimi interesy kręcić i finansować ruskie zbrodnie. Niemcy powinny ponieść konsekwencje za te wszystkie błędy polityczne z tych lat i z II wojny św sie rozliczyć. W skrócie Niemcy są bankrutem podobnie jak kacapy oba te narody sie nie wypłacą, wiec musza to spłacic w terenach: czyli oddać