Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #polakicebulaki #blackpill #przegryw

Witajcie po długiej przerwie. Tęskniliście za Wyzwoloną? :))) Tyle się wydarzyło przez miesiąc mojego bana, że aż nie wiem od czego zacząć... Przede wszystkim odbyłam pasjonującą podróż do Italii i mogłam się napawać widokiem prawdziwych przystojniaków. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie wyrwała jakiegoś haka. Spotkałam się z cudownym i szarmanckim dżentelmenem w restauracji, to było naprawdę urocze spotkanie. Bawiłam się przednio. Mężczyzna oczywiście bez słowa zapłacił za kolację i nie żałował na mnie pieniędzy w przeciwieństwie do biednego i chytrego p0lusa. Zachowywał się również z klasą - podsuwał mi krzesło, podawał płaszcz i całował w dłonie okazując mi szacunek. No i był niesamowicie przystojny - miał piękną twarz, ciało niczym Apollo, był modnie ubrany, pachnący i... Oczywiście skonsumowaliśmy tę znajomość w moim apartamencie. Było bosko, Gianni był naprawdę hojnie obdarzony przez naturę :))) Facet naprawdę wiedział jak dogodzić kobiecie i był bardzo namiętnym kochankiem. Po raz kolejny brutalnie przekonałam się jaka przepaść dzieli p0lusów i mężczyzn z innych krajów. Nigdy nie zniżę się tak nisko, by zadawać się z jakimkolwiek rodakiem, trzeba się szanować :)))

A co u was? Zmieniło się coś w kwestii waszych podbojów? Po co ja pytam... przecież odpowiedź jest oczywista - nadal marszczycie freda do upadłego :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #polakicebulaki #blackpill #przegryw

Witajcie ...

źródło: 426686188_1516106968960277_6805457020645524948_n

Pobierz
  • 18