Wpis z mikrobloga

Hej, ma ktoś info, jaki psychiatra przepisze benzo - skończyły mi się, a moja doktorka, niestety ma urlop i cholera nie chcą mi przepisać.

serio pisze, to nie jakaś tam narkomania, tylko nerwica i wiecie jak to jest, rzucić od tak nie mogę bo zaraz ciśnienie wysokie i ani pracować ani nic, tylko trzeba na SOR jechać. gdzie i tak podają relanium, także taka akcja.

#lublin
#narkotykizawszespoko
#benzodiazepiny
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@telemach20: typie, ty nawet nie wiesz co piszesz, jedni są uzależnieni i tyle, biorą bo biorą, ja mam nerwicę, mi np: durnej kawy nie można wypić, a oprócz tego jak nie wezmę z 2 dni benzo to zaraz strach, panika i wysokie ciśnienie a tym samym zaraz SOR. Ja nie biorą sobie benzo dla jaj, takie zostały mi przepisane, takie mnie uspokajają i tyle. Mam takie a nie inne nerwy
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: słuchaj synu, w------s się w benzo, masz problem, to twój problem, nawet twój niby lekarz już ci nie chce przepisywać bo widzi co jest grane, także powodzenia w żebraniu na ulicy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
łuchaj synu, #!$%@? się w benzo, masz problem, to twój problem, nawet twój niby lekarz już ci nie chce przepisywać bo widzi co jest grane, także powodzenia w żebraniu na ulicy ( ͡ ͜ʖ ͡)


@telemach20: jprd, co za typ, ja o czym innym, ty o żebraniu na ulicy, no kwintesencja wykopu.
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: nie znam się, ale wydaje mi się, że z dobrze udokumentowana historia choroby i poprzednimi receptami, można próbować gdzieś w receptomatach. Od dłuższego czasu już przy wypełnianiu ankiety jest możliwość zuploadowania dokumentów.
  • Odpowiedz
  • 0
@rajman: nie wiem, u rodzinnego z 2 lata nie byłem, więc może wypisze, spróbuje. Zamówić raczej nie, tylko wizyta osobista więc luz. Pytam się bo to goowno jest, ja o tym wiem, ale nie mogę z dnia na dzień przestać tego brać, to nie sa tabletki na ból głowy itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@AspirantAndrzej: chodzę na terapię od 2 lat i coś pomogło, ale tak czy siak jak wiem że nie mam, to się zaczyna problem, a już myślałem że to przepracowałem, taką dzisiaj całą noc nie będę spał a jutro z rana podzwonię i może coś się uda załatwić, mówisz doraźnie? no szczerze to próbowałem np: 3mg na dzień i tak robiłem 3-4 tygodnie, żeby zejść do 1.5mg, a potem może i
  • Odpowiedz