Wpis z mikrobloga

  • 22
@ncnena oh to proste, ona chce silnego agresywnego mężczyzny który będzie jej bronił kiedy ona będzie głosić swoje brednie i akurat #!$%@? kilka osób. Wtedy jej misio ją obroni (òóˇ)

A na co jej jakąś #!$%@? w rureczkach która poleci od jednego strzała? I będzie chciała się wyplakac jej w ramię, ona nie ma na to czasu i ochoty.
  • Odpowiedz
Kilka sezonów nie jest grupa reprezentatywną, ale taka jest prawda: 90% kobiet mało czym gardzi tak bardzo jak emocjonalnym mężczyzną. Jest to pierwotne i instynktowne, nawet jeżeli kobieta świadomie myśli że tak nie jest. Jest naprawdę niewiele wyjątków.


@CheSlaw: To sobie spójrz na reakcje pod tymi komentarzami, bo wychodzi że nie masz racji.
  • Odpowiedz
  • 15
@tarushiba Ja wiem że kobiety twierdzą że tak wcale nie jest. Człowiek zawsze najbardziej okłamuje sam siebie. Kobiety instynktownie szukają bezpieczeństwa (w szerokim tego pojęcia rozumieniu), a facet który okazuje słabość daje kobiecie podświadomy sygnał że takiego bezpieczeństwa nie jest jej w stanie zapewnić. To natura, z naturą nie wygrasz. Tylko tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
@juzwos: No tak, celem prawdziwego mężczyzny jest utrzymanie Julki i jej bąbelka, najlepiej takiego z innego związku z nieprawdziwym mężczyzną, który ją tylko zaliczył i zwiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@juzwos: no i dobrze mówią. Nie wyobrażam sobie być taka sierota że jedyne o czym marzę to mieć cztery latka i by mamusia przytuliła i mógł się wypłakać i powiedzieć jej wszystko jak mnie na podwórku przeżywali a ona pogłaszcze.

Za to z chęcią chciałbym być mężczyzną do którego może się tak przytulić kobieta i móc powiedzieć mi wszystko (ale też mieć kobietę której bym nie wywalił za drzwi jakbym wiedział
  • Odpowiedz