Wpis z mikrobloga

To jeszcze raz, bo widzę, że pisowskie trolle nie zrozumiały.

Ludzie głosowali na KO, dlatego, bo mieli dość PiS-u, a mają gdzieś te obietnice, które prędzej czy później będą i tak zrealizowane.

Po prostu Polacy, chcą was widzieć w więzieniu i to będzie najlepszy sprawdzian dla Tuska.

Wasz prezes już odleciał, zaraz stracicie wszystkie sejmiki, zaczną się procesy i utraty immunitetów.
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

#sejm #bekazpisu #polityka
  • 61
Dobra przejrzałem twój profil wykopku. Wierny fan tuska niczym nieróżniący się od wyznawców kaczafiego.


@Protectorx: powołałeś się na ad personam dopiero w trzecim komentarzu. Jesteś ponadprzeciętnie inteligentny jak na pisowca/konfiarza.
Przeraża mnie jak niski poziom partii rzadzacej was zadowala oraz brak merytoryki, ale zianie nienawiscia. Przeciez to jest domena pisiorow. Ale ze wyznawcy po sie zachowuja tak samo? Oczekiwalem od was wiecej, a nie takiego samego zidiocenia.
@202492:

Po prostu Polacy, chcą was widzieć w więzieniu i to będzie najlepszy sprawdzian dla Tuska.

Zabawne..jakby wszyscy tego chcieli, a wynik KO to nie było 100 do 0 :D Polacy i ci drudzy XD Niczym się to nie różni od PiSiorków i ich wojenek i machania szabelką :D
@202492: Dlatego w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Bo wy nie macie nic przeciwko wbijaniu #!$%@? w dupę jeżeli tylko pisiory są rozliczane.

A pisiory odwrotnie,biorą z połykiem jeżeli tylko ten Tusk zły nie ma nic do gadania.

I tak się kręci, a normalni ludzie nie mają gdzie żyć bo taka hołota chcąca igrzysk wali konia do polityków. Jednego czy drugiego obozu.
a mają gdzieś te obietnice, które prędzej czy później będą i tak zrealizowane.


@202492: HAHAHAHAHAHAHA ale nieudolna próba robienia control damage. No tak nikogo nie obchodzą wyborcze obietnice, a pan tusk wafel na pewno je wszystkie spełni XD Idz sie #!$%@? wykąpać bo ci grzyb z pięt na mózg zaczyna wchodzić
@202492:
Mnie tez bawi, że Pisorki i Mentzenki #!$%@?ą, że słabo idzie realizacja 100 obietnic w 100 dni.
Ja #!$%@? nawet nie mam pojęcia, jakie to były obietnice.
Jedyne czego oczekuje, to że w 5-6 sprawach ważnych dla mnie, będą lepsi od PIS.
I tyle, powiem wiećej, obstawiam, że z 80 na 100 tych obietnichj, to nawet bym się cieszył, że ich nie zrealizują, bo na bank by to się wiązało
@smilealittlebit: Trzeba mieć skrajnie wyprany mózg, aby moją wypowiedź odbierać jako pochwałę którejkolwiek z partii. Jesteś człowiekiem z pudełka, zamiast tworzyć własne inicjatywy społeczne to tkwisz w tym gównie i wybierasz pomiędzy partią ruchającą Cię w dupę a partią ruchającą Cię w dupę. Nawet przez myśl Ci nie przeszło przez myśl, że można cokolwiek zmienić, bo wybór dla Ciebie sprowadza się do przekreślenia krzyżyka w tej albo innej rubryczce.