Wpis z mikrobloga

To jeszcze raz, bo widzę, że pisowskie trolle nie zrozumiały.

Ludzie głosowali na KO, dlatego, bo mieli dość PiS-u, a mają gdzieś te obietnice, które prędzej czy później będą i tak zrealizowane.

Po prostu Polacy, chcą was widzieć w więzieniu i to będzie najlepszy sprawdzian dla Tuska.

Wasz prezes już odleciał, zaraz stracicie wszystkie sejmiki, zaczną się procesy i utraty immunitetów.
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

#sejm #bekazpisu #polityka
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@202492: ja przede wszystkim jestem świadomy jak szeroka jest to koalicja i że musi w wielu miejscach iść na kompromisy. Nie da się zrealizować wszystkich celów inaczej, a tu jeszcze masz kretyna w pałacu prezydenckim.
  • Odpowiedz
@202492: skąd domysł że mają gdzieś obietnice? Jeśli jakieś są to po prostu trzeba je zrealizować we wskazanym terminie a jak nie to publicznie przeprosić i powiedzieć co się stało, to nie jest jakaś fizyka kwantowa
  • Odpowiedz
@Shea_99: no właśnie dlatego że wszyscy już stwierdzili że nie ma innego wyboru i że wybór sprowadza się do tego PIS albo PO to w tym kraju dobrze nie jest. Niestety jako że w tym kraju jest mnóstwo idiotów którzy ślepo zapatrzeni za swoimi guru politycznymi oddadzą głos na innych bez względu na wszystko to lepszych czasów nie doczekamy na razie. Dobrze to podsumował rooney(nie wayne chodzi o kontrakandydata z
  • Odpowiedz
a mają gdzieś te obietnice, które prędzej czy później będą i tak zrealizowane


@202492: ze wszystkim się zgadzam poza ostatnią częścią zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt poważny chyba nie oczekuje spełniania obietnic przez Tuska, a optymalny rezultat to skupienie się na rozgromieniu PiSu za to co zrobił Polsce, odwrócenie zwyrodnienia które zaszczepił i kontynuowanie rządów na miarę ich najlepszych możliwości i bez specjalnej inwencji twórczej.
  • Odpowiedz
@badreligion66 tylko na Podkarpaciu jest taki beton, że nawet jakby Kaczyński przed kamerami publicznie zgwałcił im wnuczka to i tak dalej głosowaliby na niego i powiedzieliby, że to wina tego diabła Tuska więc ich to nie zniechęci do PiS.
  • Odpowiedz
@KrzysztofRathaichik: no właśnie wydaje mi się że jest różnica pomiędzy myśleniem że nie masz innego wyboru, a rzeczywistym brakiem wyboru. Jeśli ty podczas ostatnich wyborów miałeś partię na którą chciałbyś zagłosować, to fajnie zazdroszczę. U mnie takiego poczucia nie było.l. Gdyby była partia która mi odpowiada chociaż w jakimś tam zakresie to nawet gdyby miała w sondażu 2% to otrzymałaby mój głos.
  • Odpowiedz
@Shea_99: Tylko że politycznie to jest rzeczywisty brak wyboru. W ostatnich wyborach można było zagłosować na łącznie 8 partii z czego 6 z nich to beton polityczny a pozostałe 2 ledwo co przekraczają 2% w sondażach. Zresztą to jest problem że medialnie nie usłysz o innych partiach dlatego że nie mają pieniędzy na media obecnie(co obecnie jest ultra ważne niestety). Dlatego trzeba się przyzwyczajać że będzie jak w stanach zjednoczonych
  • Odpowiedz
@KrzysztofRathaichik: mamy 2024 rok i do dyspozycji potężne narzędzie jakim jest internet, z pomocą którego nawet przy mniejszych nakładach finansowych jesteś w stanie dotrzeć w jakiś sposób ze swoim programem do milionów ludzi. Jeśli ktoś nie potrafi tego wykorzystać, to dla przeciętnego człowieka to sygnał że albo w rzeczywistości nie mają nikomu nic nowego do zaoferowania, albo nie są zbyt sprytni politycznie, co w zasadzie też ich dyskwalifikuje.
  • Odpowiedz
@Shea_99: Tylko że tutaj też potrzeba na to dużych nakładów finansowych i naprwadę ogromnego sztabu ogarniętych ludzi żeby zdobyć popularność i ją utrzymać. Popularność polityczna musi pomóc utrzymać ze sobą debili i mądrych ale największe tuzy polityczne już zdały sobie sprawę że debili jest więcej niż ludzi ogarniętych i dlatego partie z najlepszymi programami nigdy się nie przebiją...
  • Odpowiedz
@202492: dorzuciłbym jeszcze jeden wątek - dlaczego ludzie głosowali na opozycję demokratyczną?
Bo jedyną alternatywą była konfederosja oraz niepewni bezpartyjni.

W tym momencie nie ma sensownej alternatywy dla KO i TD jeżeli nie chcesz głosować na skrajną partię, która nie jest PISem.
  • Odpowiedz
@MalowanyPtak: kolejny odklejony. Rządziła nami partia, która wprost, bez jakichkolwiek ogródek, twierdzi DOSŁOWNIE, że następnym razem jeśli dojdą do władzy, to wprowadzą u nas autorytaryzm na modłę węgierską, a ty mi mówisz, że nie powinniśmy głosować emocjami? Sorry gościu, ale mam prawie 30 lat, nie jestem 15 letnim konfederatą. Nie chcę żyć w dyktaturze odklejonego kaczafiego i nie chcę myśleć o potomstwie w katotalibanie. Dopóki pis będzie istnieć a kaczafi
  • Odpowiedz
@202492: to samo z trzecią drogą xD chyba nikt nie myślał, że trzecia droga będzie sama rządzić. Wszyscy głosowali na trzecią drogę, żeby ukradła jak najwięcej miejsc pisiora w sejmie i weszła do koalicji z KO xD Najlepsze, że morawiecki mówił jak to 3 droga nie oszukała wyborców bo mieli być 3 drogą a weszli w koalicje z KO zamiast z pis xDD no pisowcy to jest inny gatunek
  • Odpowiedz
@202492: Chłopie, ja głosowałem na KO i #!$%@?ą mnie za przeproszeniem takie głupie wpisy jak ten. Mów za siebie, a nie wszystkich wyborców. Nienawidzę PiSu i tego co zrobili, ale to nie oznacza, że nie skrytykuję rządu jak zrobi coś co mi się nie podoba. Mają rozliczyć PiS, ale mają też NAPRAWIĆ ten cały #!$%@?. Obiecali, że zrobią jakieś rzeczy, to niech je robią. Inaczej to jest bez sensu. Twoim
  • Odpowiedz
@wonrz oprócz rozliczania pisu trzeba jeszcze posprzątać gnój po nich w mediach, sądach, prokuraturze, TK, SPP i tak dalej.

I cześć zaczęli już ogarniać choć na większość będzie trzeba poczekać aż Duda odejdzie w niepamięć
  • Odpowiedz
  • 0
@202492 Jak to było? Najważniejsze żeby prawaków dupa bolała? xD Choćby się waliło i paliło, a cały kraj był zabudowany kurnikami inwestycyjnymi w cenie miliona za kawalerkę w ramach rządów Koalicji Deweloperskiej.
  • Odpowiedz