Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że dużo ludzi na tagu #przegryw i nie tylko sugeruje podprogowo, że życie obraca się wokół znalezienia partnerki (coś typu, że its over jak nie wyglądasz w określony sposób, albo jesteś za niski lub za biedny) to jest bzdurą według mnie. Osobiście jestem tym kolesiem powiedzmy 4/10 z aspergerem i żyje w miare przyzwoicie, mam pracę którą lubie a niski popęd seksualny traktuję obecnie jako zaletę, gdyż nie muszę uganiać się za płcią przeciwną, bo raz że nie mam czasu a dwa że zwyczajnie nie potrzebuję tego tak mocno. Jeśli już potrzebuję koniecznie kontaktu z drugim człowiekiem to zawsze moge napisać do kogoś na fb i to mi wystarcza. Także polecam zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście moje warunki są tak złe, albo czy rzeczywiście potrzebuję tego czego chcę czy tylko mi się tak wydaje. #takaprawda #asperger #zwiazki #pracbaza #czujedobrzeczlowiek
  • 9
@soshiu: To zależy czy twoja decyzja jest w pełni świadoma. W szkole średniej nie miałem znajomych. Teraz żałuje. Nie wiedziałem jak ważne są relacje. To samo dotyczyło relacji z ojcem.
  • 0
@LeD7: troche lipa, że rodzice mnie tego nie nauczyli. Obaj byli samotnikami i tak sie dobrali xd a teraz mam 22 lata i jestem #przegryw Ale nie płaczę jakoś bardzo z tego powodu :P
@soshiu: Ciesz się, że masz świadomość masz zespół Aspergera. Mi psycholog w wieku 31 zdiagnozował nieśmiałość. Diagnoza pojawiał się dopiero cztery lata później:(