Wpis z mikrobloga

  • 1044
@erni13 Bo od jakiegoś czasu, wykop moderowany jest najprawdopodobniej przez jakąś Julkę albo delikatny płatek śniegu, udający faceta, których lista zaburzeń, przekroczyłaby dopuszczalny limit znaków na posta. Sraczka dosłownie o wszystko... Nawet za określenie "pajac", w stosunku do ruskiego dyplomaty, zdjęli mi komentarz za atakowanie innych.
@S-Type: Bo zaatakowałeś nie tego, którego trzeba. Jakbyś napisał "pajac" w odniesieniu do polityka z aktualnego rządu, to byłoby okej, ale jak zrobisz to samo z pisowcem albo ewidentnym ruskim trollem, to lecisz za mowę nienawiści. Białkov wie skąd idą pieniążki na jego "R&D".
@erni13: znałem jednego Turasa i był trochę jebnięty pod tym względem... typ na siłę przekonywał mnie, że Turcja serio jest najlepszym krajem na świecie. Mają i góry i morze, w zależności gdzie pojedziesz możesz po prostu wybrać, czy wolisz plażę czy śnieg. Mają najlepsze jedzenie, opiekę i zdrowotną i najbardziej sympatycznych ludzi. A jak nie wiedziałem niektórych rzeczy o Turcji, to #!$%@? typ mówił "nie wiem, czemu tego nie wiesz". No
@erni13 mieszkam w Holandii i mam paru znajomków Turków to tylko jeden nie jest odklejony. Reszta to oczywiście ciągłe gadanie o potędze Turcji, że jeszcze trochę i Turcja będzie najbogatsza na świecie, że jest najlepiej uzbrojona i w ogóle kraina mlekiem i miodem płynąca.
Oczywiście ten sam tok myślenia, że wojna na UA to wina USA i Europy , a w ogóle to wojny nie ma, bo szachtar Donieck gra w piłkę