Wpis z mikrobloga

I jak tam najgłupszy, najbardziej betonowy i najbardziej wierno podddańczy ejakulac… tzn elektoracie Tuska? Kolejny konkret do odhaczenia xd
Kurde, no kto by się spodziewał. Rudy bajerant naobiecywał ile wlezie, jego fanbaza znowu uwierzyła a on, ustami innych się z tego wycofuje xd
Tzn ja się spodziewałem, dlatego lubię sobie zapisywać, takie obrazki jak ten tutaj xD
Śmianie się z was to jest takie gilty pleasure, trochę jak śmianie się z dziecka specjalnej troski xd
Ciekawe czy już wleciało usprawiedliwianie Donka, przez wykopki, dlaczego to że kolejną obietnicę ma on w piźdz*e, to nie jego wina xd
Donald, szedł na sztandarach z hasłem pomocy, dla nauczycieli. Jak rzucił im jakieś ochłapy, żeby się w końcu od niego #!$%@?, to wypoki przestały pisać, jak to PiS GARDZI* nauczycielami a same nagle, doszły do wniosku, że nauczyciele to jelopy, które nie potrafią liczyć do 10 i to ich wina, że nie rozumieją, nic z obiecanej podwyżki xd
Teraz też, pewnie wleciał jakiś tekst bitej żony, że to jej wina a nie męża i że to przecież Donald tak bardzo się stara ale inni mu przeszkadzają i to tak naprawdę, nasza wina xd
*A co do tego słówka, jest to jedno z popularniejszych słówek, z mini słowniczków, jakie mają w swoich mini mózgach, wypokowi wojnicy Donka. Dlatego ważne by często używać takich słówek, jak POGARDA, ZAMORDYZM, ZARZYNANIE, SZCZUCIE- tyle wystarczy by być wyporowym eksportem <3
A aktualny premier wie, że co by nie zrobił, jak bardzo by was nie okłamał, to wy, jego wierny ejakulat i tak łykniecie wszystko, z uśmiechem na twarzy i będziecie prosić, o więcej ()
ej @Klimbert jak tam "komuszki" co nie da się ich przymusić by pracowali, w niedziele? tzn porównanie mało trafne, bo "komuszki" akurat chcieli by ludzie 7. dnia tygodnia również pracowali, głuptasku
#zakazhandlu #bekazpisu #dobrazmiana #4konserwy #neuropa #polityka
huncwot_ - I jak tam najgłupszy, najbardziej betonowy i najbardziej wierno podddańczy...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-10 o 21.34.07

Pobierz
  • 61