Wpis z mikrobloga

I jak tam najgłupszy, najbardziej betonowy i najbardziej wierno podddańczy ejakulac… tzn elektoracie Tuska? Kolejny konkret do odhaczenia xd
Kurde, no kto by się spodziewał. Rudy bajerant naobiecywał ile wlezie, jego fanbaza znowu uwierzyła a on, ustami innych się z tego wycofuje xd
Tzn ja się spodziewałem, dlatego lubię sobie zapisywać, takie obrazki jak ten tutaj xD
Śmianie się z was to jest takie gilty pleasure, trochę jak śmianie się z dziecka specjalnej troski xd
Ciekawe czy już wleciało usprawiedliwianie Donka, przez wykopki, dlaczego to że kolejną obietnicę ma on w piźdz*e, to nie jego wina xd
Donald, szedł na sztandarach z hasłem pomocy, dla nauczycieli. Jak rzucił im jakieś ochłapy, żeby się w końcu od niego #!$%@?, to wypoki przestały pisać, jak to PiS GARDZI* nauczycielami a same nagle, doszły do wniosku, że nauczyciele to jelopy, które nie potrafią liczyć do 10 i to ich wina, że nie rozumieją, nic z obiecanej podwyżki xd
Teraz też, pewnie wleciał jakiś tekst bitej żony, że to jej wina a nie męża i że to przecież Donald tak bardzo się stara ale inni mu przeszkadzają i to tak naprawdę, nasza wina xd
*A co do tego słówka, jest to jedno z popularniejszych słówek, z mini słowniczków, jakie mają w swoich mini mózgach, wypokowi wojnicy Donka. Dlatego ważne by często używać takich słówek, jak POGARDA, ZAMORDYZM, ZARZYNANIE, SZCZUCIE- tyle wystarczy by być wyporowym eksportem <3
A aktualny premier wie, że co by nie zrobił, jak bardzo by was nie okłamał, to wy, jego wierny ejakulat i tak łykniecie wszystko, z uśmiechem na twarzy i będziecie prosić, o więcej ()
ej @Klimbert jak tam "komuszki" co nie da się ich przymusić by pracowali, w niedziele? tzn porównanie mało trafne, bo "komuszki" akurat chcieli by ludzie 7. dnia tygodnia również pracowali, głuptasku
#zakazhandlu #bekazpisu #dobrazmiana #4konserwy #neuropa #polityka
huncwot_ - I jak tam najgłupszy, najbardziej betonowy i najbardziej wierno podddańczy...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-10 o 21.34.07

Pobierz
  • 61
@huncwot_

Japa tam szmatecki.

Jak PO ma znieść zakaz handlu w niedzielę, skoro drugi koalicjant chce 2 niedzieli w miesiącu wolnych, a trzeci w ogóle nie chce znieść? A jakby PO jakimiś czarami zmieniła prawo wbrew lewicy, to byś tu robił gownopropagandę, że “hyhy jak tam wyborcy lewicy”.

PO nie rządzi samodzielnie, nie tak zdecydowali wyborcy.

Widać za mało przekonywałeś znajomych do głosowania na PO, musisz się bardziej postarać następnym razem.
@huncwot_ Wiemy, że mamy lewicę w koalicji, przez co nie da się realizować bardziej liberalnych gospodarczo postulatów. Jakbyś lepiej zagłosował, to dałoby radę zrobić koalicję bez lewicy, a tak, to trzeba godzić różne programy.

Ale tak czy tak, najważniejsze dla wszystkich to rozliczyć mafię PiSowską i to już w tej koalicji da się dobrze zrobić…
  • 2
@ish_waw: xd
Donek nie realizuje obietnic wyborczych ale wy wiecie, że to nie jego wina. on jest od tego by realizować obietnice wyborcze, sponsorów jego kampanii wyborczej. dla was są jego przaśne dowcipy na Twitterze i robienie zamętu, z "pisowskimi złodziejami"
"jakbym lepiej zagłosował" wiadomo, to nasza wina xd tzn było chociaż jedno czytanie ustawy o likwidacji zazkazu handlu, nie mówiąc już o głosowaniu? no ale to też twoja i moja,
@huncwot_ Z tym IQ to ty musisz być PiSowcem albo konfiarzem.

Po co marnować czas na czytanie projektów, które nie przejdą w głosowaniu, jak można w tym czasie przegłosować ustawę, na przykład realizującej uzgodniony między koalicjantami punkt programowy?

Na przykład jest dobry uzgodniony punkt programowy, żeby je*ać PiS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Towarzysz_Moskvin:

Błędnie zakładasz że fanboyom KO zależało na czymkolwiek innym jak "ból dupy pisiorów"

to siebie może popatrz na screena co wrzuciłem xd jak koleś w awatarku z Pileckim i ponad tysiąc innych wykopach ameb wierzyły, że rudy bajerant, zlikwiduje ZAMORDYSTYCZNE prawo i otworzy sklepy w niedziele