Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy podryw istnieje czy kobieta sama daje sygnały, ze jest się chłopak podoba. Niektórzy uważają, ze podryw nie istnieje i to baba sama podrywa jakoś niewerbalne, a chłop albo przyjmie inicjatywie lub nie. Ja uważam, że wręcz przeciwnie to chłop podrywa, a baba mówi tak lub nie. Nigdy nie widziałem, żeby naprawdę ładna dziewczyna dziewczyna sama chłopa podrywała. Bardzo często tez widzę pary on średni a nawet brzydki a ona ładna i jakoś mi się wierzyć nie chce, ze ona sama się zanim uganiała xd
#blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy podryw istnieje

  • Tak 41.2% (40)
  • Nie 58.8% (57)

Oddanych głosów: 97

  • 11
@mirko_anonim: nie ma czegoś takiego jak podryw. Albo się podobasz albo nie. Jeżeli się podobasz to obojętne co zrobisz, a kiełbasa zostanie zasadzona. Jeżeli się nie podobasz to możesz recytować nowa epopeję narodowa od tyłu, jednocześnie tańcząc na rzęsach i jak mówi klasyk - to by nic nie dało.
Giga chady są dosłownie sami rozchwytywani przez różowe w tym sensie, że różowe same wychodzą z inicjatywą, a jeśli jednak nie bo
@TestoDepot: tak tak tak... To tak samo działa odnośnie bab. Dziewczyna podoba ci się albo nie. Jak podejdzie do Ciebie dziewczyna która Ci się nie podoba to już game over a wystarczy tylko sekunda lub dwie, żeby to ocenić, czy ktoś Ci się podoba choć trochę. Wiadomo może dziewczyna jakoś niewerbalne chłopa zachęcać puścić oczko itp, ale niektórzy nie umią tego wyczytać i oleja temat xd Ja sam widziałem, niezbyt atrakcyjnych
@mirko_anonim: Znowu ten mityczny "podryw", nigdy się nie nauczycie low-tier normiki xDDD
Jesteś po prostu zbyt brzydki skoro nie widziałeś takich rzeczy jak kobieta dająca jednoznaczne sygnały mężczyźnie, którym jest zainteresowana. Twój mózg zwyczajnie stosuje mechanizm wyparcia, efektywnie wymazując z pamięci obserwacje takich wydarzeń pomiędzy innymi, bardziej dymorficznymi płciowo osobami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie ma czegoś takiego jak podryw. Albo się podobasz albo nie. Jeżeli się podobasz to obojętne co zrobisz, a kiełbasa zostanie zasadzona. Jeżeli się nie podobasz to możesz recytować nowa epopeję narodowa od tyłu, jednocześnie tańcząc na rzęsach i jak mówi klasyk - to by nic nie dało.

Giga chady są dosłownie sami rozchwytywani przez różowe w tym sensie, że różowe same wychodzą z inicjatywą, a jeśli jednak nie bo nie wiem
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @mirko_anon chłopie tak było jest i będzie. Kultorowo się przyjęło nawet, ze chłop musi nawet podrywać i z inicjatywą wychodzić, sęk w tym, ze przegrywy albo blackpillowcy uwzięli się że tylko wygląd ma znaczenie, wystarczy być bardzo przystojny nie wiedzieć ile to 2+2 i to tyle XD nope. Chłop musi mieć gadane i być przebojowy. Jak wygląda normalnie to wystarczy, bo tych "normalnych" to z 60-70% jest. To