Wpis z mikrobloga

Dla mnie i tak top 1 #!$%@?ństwo, to było jak Wojtek Gola na konferencji, przy publiczności, przy ponad stu tysiącach osób na żywo zaczął machać świstkiem kartek A4 kwitując, że to są jego papiery potwierdzające to że nigdy nie #!$%@? pały dla innego chłopa.

No #!$%@? gdybyście rok temu cos takiego napisali to własnoręcznie bym wam ogarnął bilet one way do Choroszczy, dobre #!$%@?ństwo #famemma
curiousboi - Dla mnie i tak top 1 #!$%@?ństwo, to było jak Wojtek Gola na konferencji...

źródło: z26724310V,Wojtek-Gola

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@curiousboi: Totalnie szczerze, to co zrobił Gola pokazuje tylko i wyłącznie jak bardzo niepewną siebie oraz zakompleksioną osobą jest. Typ się kreuje na giga chada wyrywającego dużo młodsze od siebie dupy, ma sportowy samochód, mieszka na złotej, jest ''potężnym'' włodarzem fame mma a na końcu się okazuje, że byle ku...a gówno sprawie, że traci grunt pod nogami i zdrowy rozsądek.
  • Odpowiedz
  • 88
@Cztero0404: troche mi go szkoda, bo to jest nieszkodliwy gość w porównaniu do innych rzezimieszków, nawet jak by powiedzial wprost "tak, jestem biseksem" to by nic dla mnie nie zmieniło, a szkoda że ten chłop się tak w tym zatraca
  • Odpowiedz
@curiousboi: Dokładnie, Golas w porównaniu do reszty to jest normalny jak na środowisko freakowe. Taki nieszkodliwy chłop z niska samooceną i kupą hajsu, nawet nie słyszałem żeby któryś z zawodników coś złego na niego mówił, w przeciwieństwie do pdfa. Memy z biseksem są już przeruchane, lepiej się skupić na Druidzie i Baxtonie bo zwlaszcza ten pierwszy ma teraz gorący okres i jest szansa go #!$%@?ć do 3 ligi influencerów, a
  • Odpowiedz
@Cztero0404: a bo to pierwszy taki? Takie "gigachady" to zwykle mają ego kruche jak porcelana, bo swoją pewność siebie zbudowali nie w sobie tylko w swoim stanie posiadania. Paczcie mam mieszkanie na Złotej, mam Lambo, mam Patka, haloooooo dlaczego nie patrzycie i nie mówicie jaki jestem zajebisty, halooooooo?

Taki sam hochsztapler jak Andrew Tate.
  • Odpowiedz
gola rozgrywa was jak dzieci żebyście się tym podniecali xD który to już dzień codziennie w gorących czytam o wojtku goli to nie zliczę


@yahoomlody: Tak, właśnie widać jak ''rozgrywa''. W taki sposób, że każdy praktycznie nim tam zamiata ile to już osób było Kasjusz teraz Nitro i Takefun na streamach u siebie podobnie jak Obi-Wana-Kenobi z pod Warszawy kto tam jeszcze na niego wjechał Konopski prosto w ryj na
  • Odpowiedz