Wpis z mikrobloga

JAK NIE PŁACIĆ ZUS ?
Mirki, pytanie serio. Nigdy nie potrzebowałem opieki medycznej ale kiedy zachorowałem zrozumiałem to wieczne narzekanie na tą instytucję. Jestem przerażony Polską służbą zdrowia i wiem że pomoc otrzymują osoby które idą tylko prywatnie. Nie będę wam opisywać całej mojej historii bo szkoda czasu na czytanie tego.
Pracuje na B2B w korpo. Place ponad 2200 ZUSu po podwyżkach składek w tym roku (JDG) Jakie mam możliwosci unikania opłacania składek ZUS ? #nfz #zdrowie #sluzbazdrowia #choroby #zus #podatki #pytanie
  • 5
@MJMA_369 musisz zrozumieć, że to nie chodzi o Twoją emeryturę i nie o Twoją opiekę lekarską.
Nie da się nie płacić ZUS w ogóle, chyba że jakieś kombinacje z sp. Z o.o.

Ps. Odpisałem na bajt?
  • 0
@dzordzmen: to właśnie najgorsze że to nie jest bait. Skoro oni dymają nas takim bezdusznym systemem to dlaczego mamy na to pozwalać ? Opieka medyczna to jedno z podstawowych praw człowieka. Co to za Państwo jeśli nie potrafi zapewnić chociaż minimum opieki i przyjąć kogoś chorego ? Nie chorego na katar xd tylko kogoś kto może być ciężko chory i ledwo trzyma się na nogach ?
@MJMA_369 to niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie ale sam chętnie się dowiem jeśli ktoś ma taką wiedzę ( ͡º ͜ʖ͡º). Miłego wieczoru życze ()