Wpis z mikrobloga

5/90 #igrzyskabebzonow

Dzisiaj dwa Bebzony! Oba biorą udział w Igrzyskach Bebzonów!

Tydzień mija intensywnie, lecz żeby nie wypalić się za szybko, to ćwiczenia są lekkie. Takie na rozruszanie. W planie jest dowalić więcej zajęć w marcu, a podsumowując ostatnie 5 dni, to było:
- pon. - 2h siatkówki
- wt. - zajęcia taneczne
- śr. - przebieżka 3,75 km
- czw. - basen
- pt. - siłownia z @Bez_konserwantow

- sob. - nic w planach
- nd. - bieganie

Dieta:
- MŻ (Mniej Żreć)
- 0 alkoholu,
- Ograniczam słodkie do minimum (w Tłusty Czwartek 2 mini pączki)
Kawy i energetyków nigdy nie piłem
Zawsze mało soliłem

Krótkie przemyślenia:
Kiedyś sporo ćwiczyłem. Miałem regularne treningi. Od dwóch lat przez brak ruchu, stresy i zaniedbanie. Waga ok. 106 kg. W tym tygodniu udało się zorganizować kilka aktywności. Przy obowiązkach rodzinnych myślałem, że to będzie największy problem, żeby znaleźć na to wszystko czas, ale się okazuje, że jak wracam z biegania i jeszcze oglądnę z #rozowypasek film to wcale jej nie przeszkadza brak wspólnego czasu. Wręcz bym powiedział, że ten tydzień byłem bardziej aktywny w domu, niż jak tylko pracowałem. Więcej mi się chce, więcej mam pomysłów, nawet jest lepsza organizacja.

Do tego odświeżyłem kilka znajomości, żeby pod pretekstem wspólnych ćwiczeń się spotkać. Bardzo duży plus tego wyzwania. Tym bardziej, że my faceci najlepiej się rozumiemy robiąc razem jakieś zadanie. Super, że udało się spotkać z mirkiem @Bez_konserwantow, który bardzo blisko mieszka! Docelowo fajnie będzie się spotykać regularnie na różne aktywności, zawsze to dodatkowy motywator. No bo jak się już z kimś umówisz, to nie odwołasz.

Dla osób, które mają podobne do mnie myślenie, że fajnie by było poćwiczyć, ale nie ma z kim, to po zeszłym weekend dochodzę do wniosku, że jest mnóstwo takich miejsc. Samemu mieszkam w dużym mieście, ale przez to, że się przeprowadziłem, powiększyła się rodzina i odszedłem od tańczenia, to dużo kontaktów się pourywało. Dlatego stworzyłem sobie listę gdzie mogę znaleźć inne aktywne osoby:
- osiedlowa grupa na fejsie
- grupy aktywnych na fb
- zajęcia taneczne
- zajęcia na siłowni
- odświeżenie starych kontaktów
- napisać na wykop

Jakie macie jeszcze pomysły gdzie można znaleźć partnera/partnerkę do ćwiczeń?

#dieta #chudnijzwykopem #gapiszmisienabebech #redukcja #odchudzanie #dieta #zaklad
WojskowyBrykiet - 5/90 #igrzyskabebzonow

Dzisiaj dwa Bebzony! Oba biorą udział w Igr...

źródło: IMG_20240209_105836

Pobierz
  • 3
Jakie macie jeszcze pomysły gdzie można znaleźć partnera/partnerkę do ćwiczeń?


@Wojskowy_Brykiet: Kluczem jest otwartość na nowe kontakty, a chętni się zawsze znajdą.
Te co wymieniłeś to przede wszystkim. Jeśli ktoś mieszka w mniejszym mieście lub na wiosce, a lubi np grać w piłkę, to polecam zapisać się do lokalnego klubu. Sam dość długo grałem w B klasie, regularne treningi i spotkania pozostawiają fajne kontakty.
Źyczę powodzenia ale mimo wszystko jak robiłem 4 dni treningu to padałem na ryja. Piszę to tylko żeby uczulić przed słomianym zapałem.