Wpis z mikrobloga

Chcę spróbować ashwagandhy, aby obniżyć kortyzol i uczucia zmęczenia, ale nie wiem jaką wybrać

Podobno najlepsza jest KSM-66, ale one mają tylko 5% witanolidów (zazwyczaj 10-15mg)
Natomiast jest na rynku np aliness który ma około 8% witanolidów przy 590 mg ekstraktu co daje nam okolo 47mg w jednej tabletce

Jak to się ma w rzeczywistości? Czy faktycznie KSM-66 mimo mniejszej zawartości witanolidów działa tak samo albo i lepiej niż taki aliness?

Trzecią opcją jest jeszcze Swanson 450 mg 1,5% co daje tylko 6,75mg na jedną tabletkę, lub mocniejsza wersja 2,5% co daje 11,25mg na tabletkę to przy 2 porcjach na dobę daje spoko wynik.

Jak to wygląda cenowo?
Aliness ~47mg 100 tabletek - ~40zl
KSM-66 OLIMP 15mg 60 tabletek - 25 - 30 zł
Swanson 6.5mg 100 tabletek - 20zl
Swanson 11mg 60 tabletek - 30zl

Patrząc na suche wyniki to pierwsze miejsce aliness, później olimp, i na końcu swanson, a jak to się ma w rzeczywistości?

#ashwagandha #mikrokoksy #suplementy
  • 7
@exyvL: Loteria serio. To co tam pisze to bralbym z przymruzeniem oka. Jezeli wybierac to przez pryzmant brandu i badan potwierzajacych jakosc ich produktow, potem wlasnych odczuc po.
Z ksm bylo troche kontrowersji z racji, ze testy nie do konca potwierdzaly zawartosc %. Swanson ma mieszane opinie, o dwoch pozostalych nie mam wiedzy