Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedziałem żonie, że bardziej kocham ją od naszego dziecka i, że to zawsze ona będzie dla mnie na pierwszym miejscu. Oczywiście nie oznacza to, że nie kocham naszego dziecka. Teraz się do mnie nie odzywa od paru dni i ciągle płacze.

To ja mam coś z głową czy to jednak ona przesadza z reakcją? Wydaje mi się, że to normalne, że partnerka jest najważniejszą osobą w życiu każdego mężczyzny.

#zwiazki #dzieci #rodzicielstwo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 104
małżeństwa z dziećmi są trwalsze niż bezdzietne. Bo wlaśnie szkoda im dzieci,

@mirko_anonim:
Nie sa trwalsze, tylko "przenoszone". Sam znam wiele par, które postanowiły się rozwisć nie po 5 latach, tylko jak dzieciak będzie miał z 15-18.
@Linnior88: no nie "ludzie" a nasze społeczeństwo jest monogamistyczne bo w innych poligamia jest dalej praktykowana.
Monogamia jest skuteczna formą większej kontroli nad społeczeństwem ale też zapewnia bezpieczeństwo i rozwój.
To ja mam coś z głową czy to jednak ona przesadza z reakcją? Wydaje mi się, że to normalne, że partnerka jest najważniejszą osobą w życiu każdego mężczyzny.


@mirko_anonim: tez myslalem ze dla mnie dziecko (jako facet) ale otrzezwialem i dla baby czesto dziecko jest najwazniejsze ale nie powinno byc