Wpis z mikrobloga

@mirasKo-Kalwario: jestem zaskoczony, ze dopiero teraz to wychodzi. Ten film ma tydzien-dwa. To pokazuje jak bardzo grupa odbiorcow nie ma zadnego kontaktu z rzeczywistoscia, sprawdzilem nawet i typ nie mial (przynajmniej wczoraj) ograniczenia wiekowego.
@mirasKo-Kalwario: Dorośli ludzie w pełni świadomie robią powalone rzeczy w zamian za chwilę atencji, nowe nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam może nie popieram jakoś turbo tego, ale uważam, że takie treści też obecnie są potrzebne nawet bardzo. Sorry, ale dożyliśmy czasów gdzie wszystko musi być family friendly i tolerancyjna a do tego internet jest zabetonowany i nie ma praktycznie nowych osób z prawdziwego zdarzenia co
@Cztero0404: to fakt, polityka i regulamin yt czyli glownej platformy do zarabiania na filmach sprawia ze content musi byc grzeczny, spelniac normy i tak dalej, glownie dlatego ze przy bardziej kontrowrsyjnych tresciach reklamodawcy nie chcieli by wyświetlać reklam jednak to #!$%@? ze jedna firma decyduje o tym czy twój film bedzie zarabiac czy nie, powinno byc tak ze wszystkie filmy zarabiaja i ludzie decydują co chcą oglądać (oczywiscie w jakichś granicach
to fakt, polityka i regulamin yt czyli glownej platformy do zarabiania na filmach sprawia ze content musi byc grzeczny, spelniac normy


@mirasKo-Kalwario: Gówno prawda, nie musi. Natomiast jest to dobra wymówka bardzo często do tego, aby się nie wysilać za bardzo po prostu dla twórców. Bo łatwiej jest zrobić kanapówkę, zamianę kosmetyczkami lub mugbang 30 stylówki jak coś z prawdziwego zdarzenia.
@mirasKo-Kalwario: to jest ten sam gościu co pomalował psa na różowo farbą i autentycznie myślał że to fajne. Teraz zrobił sobie casting na przydupasow, wizja jestem tysięcy miesięcznie złoty rocznie skusiła, i wybrał sobie z grupy kilku tysięcy osobą paru gości bez zachamowan i wzajemnie się nakręcają, równocześnie nie widząc w tym nic złego w ręcz uważają to za zaletę.