Wpis z mikrobloga

2022-10: Elon kupuje Twittera po czym zwalnia 80% pracowników. Wszyscy wieszczą rychły koniec Twittera, że zaraz wszyscy z niego uciekną, albo portal sam padnie.

16 miesięcy później...

2024-02: Twitter pod nową nazwą X, jest najpopularniejszą darmową aplikacją w App Store w USA i najpopularniejszą aplikacją w kategorii News w 163 krajach (w tym w Polsce)...

#elonmusk #twitter #x #tesla #spacex #technologia
anonimowy_programista - 2022-10: Elon kupuje Twittera po czym zwalnia 80% pracowników...

źródło: GFxAgSeWUAAIloB

Pobierz
  • 27
zaplusowałem trochę śmiesznych filmów


@kwanty: Rookie mistake;) Sam nigdy nic nie lajkuję, a dodatkowo regularnie w zakładce "dla Ciebie" oznaczam nie-merytoryczne treści jako "nie interesuje mnie to" i wyciszam osoby, z czasem ten feed staje się coraz lepszy i nawet można się dowiedzieć czegoś wartościowego o "bieżących sprawach". Inna sprawa, że sam siebie oszukuję, że w ogóle potrzebuję wiedzieć na bieżąco/szybko co się na świecie dzieje. Jakbym się dowiedział po tygodniu
komentarze od góry to Onlyfansiary, świecące swoimi obleśnymi dupskami


@StarySer: Po pierwsze to nie jest przypadek, że tak wygląda Twój feed;) Po drugie to są prawdopodobnie prawdziwe osoby wciąż, nie boty. Czyli blue checki spełniają swoje zadanie. Możesz zacząć takie posty oznaczać jako nieinteresujące i algorytm zacznie ich pokazywać coraz mniej. A jak zamiast tego zawieszasz na nich wzrok choćby na pół sekundy, to AI uznaje, że trzeba Ci tego pokazywać
Po pierwsze to nie jest przypadek, że tak wygląda Twój feed;)


@texas-holdem xddd

"Niemożliwe że nie lubisz iksa na pewno na pewno zły algorytm miałeś serio co ty gadasz algorytm musisz wytrenować naprawdę mówię ci źle iksa przeglądałeś spróbuj algorytm wytrenować bo to jest super iteligentne ai wiec musisz ręcznie poklikać zeby ci gowna nie wyświetlało serio mówie ci stary"
StarySer - > Po pierwsze to nie jest przypadek, że tak wygląda Twój feed;) 

@texas-h...

źródło: temp_file3317942918874983647

Pobierz
Tak jak wyżej, musisz dobrze wybrać treści i będzie git.


@Towarzysz_Szmaciak: na pewno git? Ja tam X nie uzywam ale na FB mam sporo sledzonych stron ktore uwielbiam a i tak 3/4 to niechciane gowienko. A o istnieniu znajomych to FB juz w ogole zapomnial :)
Rookie mistake;) Sam nigdy nic nie lajkuję, a dodatkowo regularnie w zakładce "dla Ciebie" oznaczam nie-merytoryczne treści jako "nie interesuje mnie to" i wyciszam osoby, z czasem ten feed staje się coraz lepszy i nawet można się dowiedzieć czegoś wartościowego o "bieżących sprawach". Inna sprawa, że sam siebie oszukuję, że w ogóle potrzebuję wiedzieć na bieżąco/szybko co się na świecie dzieje. Jakbym się dowiedział po tygodniu albo wcale to stałoby się dokładnie
przez tsunami śmiesznych kotków :


@kwanty: Ale klikasz, że nie interesują Cię te śmieszne posty? Jak konsekwentnie wyklikasz kilka na "nie" to przestaną się pojawiać. Pojawiają się, bo wcześniej je lajkowałeś.