Wpis z mikrobloga

2022-10: Elon kupuje Twittera po czym zwalnia 80% pracowników. Wszyscy wieszczą rychły koniec Twittera, że zaraz wszyscy z niego uciekną, albo portal sam padnie.

16 miesięcy później...

2024-02: Twitter pod nową nazwą X, jest najpopularniejszą darmową aplikacją w App Store w USA i najpopularniejszą aplikacją w kategorii News w 163 krajach (w tym w Polsce)...

#elonmusk #twitter #x #tesla #spacex #technologia
anonimowy_programista - 2022-10: Elon kupuje Twittera po czym zwalnia 80% pracowników...

źródło: GFxAgSeWUAAIloB

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista: podobno Elon jeszcze zrobił taki numer że jak Twitter po zakupie stracił na wartości to sobie to wrzucił w koszta jako "stratę" i odliczył od podatków. Jeśli to prawda to w sumie win-win xD
  • Odpowiedz
@Zwytkly: zarówno reddit jak i twitter/x jak tak ciekawy i dobry, jak osoby, które śledzisz. Dodaj 20-30 osób, które publikują treści, które Cię interesują, to nagle poczujesz o co w tym chodzi.

Reddit tak samo to kopalnia złota, jeżeli chodzi o niszowe tematy... ale na głównej zawsze jest i było gówno.
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista: Akurat korzystam z obu, i w mojej opinii Reddit jest troche bardziej ucywilizowany; jak tworzyłem konto na twitter to nie wybierałem tematu "violence & drugs" a mimo wszystko coś takiego teraz dostaje xD, a na reddit bardzo kulturalnie i same tematy które mnie interesują
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Szmaciak: Problem w tym, że For You działało o niebo lepiej przed przejęciem i nie serwowało ścieku informacyjnego. Nie wspomnę, że wchodząc w tweet z jakąś informacją to w odpowiedziach na samej górze masz 10 botów serwujących jakieś randomowe filmiki z internetu. Znaleźć jakąś sensowną dyskusję pod tweetami jest bardzo ciężko. Wszystko #!$%@? botami AI. Ale tak cyferki się zgadzają, liczba interakcji mega wysoka i można się chwalić że apka
  • Odpowiedz
@STM32_bujneo: Z Dla Ciebie na Instagramie też tak się stało. Wcześniej były według algorytmu, ale te rzeczy które obserwujesz, a teraz jakieś losowe filmiki z profili których nie obserwujesz.
  • Odpowiedz
Dodaj 20-30 osób, które publikują treści, które Cię interesują, to nagle poczujesz o co w tym chodzi.


@anonimowy_programista: Tak zrobiłem, było ok, potem zaplusowałem trochę śmiesznych filmów i teraz całą główną stronę mam zawaloną śmiesznymi obrazkami i filmami - taki kwejk mi się zrobił, tylko międzynarodowy :-/

Mówiąc szczerze nie wiem jak to "odkręcić". Jak masz pomysł to daj znać.
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista Nie no, zajebisty ten nowy twitter muska XD

Najbardziej uwielbiam to, jak niemożliwe stało się czytanie komentarzy pod popularniejszymi tweetami, bo wszystko jest #!$%@? tymi gówno-profilami z wykupionym znaczkiem, żeby mieć lepsze pozycjonowanie.

Kocham to, gdy rozwijam losowy wątek i wszystkie komentarze od góry to Onlyfansiary, świecące swoimi obleśnymi dupskami, albo jakieś AI boty farmiące impresje.

No widocznie dla Muska obecność botów na Twitterze tak naprawdę nigdy nie była problemem,
  • Odpowiedz