Wpis z mikrobloga

2022-10: Elon kupuje Twittera po czym zwalnia 80% pracowników. Wszyscy wieszczą rychły koniec Twittera, że zaraz wszyscy z niego uciekną, albo portal sam padnie.

16 miesięcy później...

2024-02: Twitter pod nową nazwą X, jest najpopularniejszą darmową aplikacją w App Store w USA i najpopularniejszą aplikacją w kategorii News w 163 krajach (w tym w Polsce)...

#elonmusk #twitter #x #tesla #spacex #technologia
anonimowy_programista - 2022-10: Elon kupuje Twittera po czym zwalnia 80% pracowników...

źródło: GFxAgSeWUAAIloB

Pobierz
  • 27
@anonimowy_programista: Akurat korzystam z obu, i w mojej opinii Reddit jest troche bardziej ucywilizowany; jak tworzyłem konto na twitter to nie wybierałem tematu "violence & drugs" a mimo wszystko coś takiego teraz dostaje xD, a na reddit bardzo kulturalnie i same tematy które mnie interesują
@Towarzysz_Szmaciak: Problem w tym, że For You działało o niebo lepiej przed przejęciem i nie serwowało ścieku informacyjnego. Nie wspomnę, że wchodząc w tweet z jakąś informacją to w odpowiedziach na samej górze masz 10 botów serwujących jakieś randomowe filmiki z internetu. Znaleźć jakąś sensowną dyskusję pod tweetami jest bardzo ciężko. Wszystko #!$%@? botami AI. Ale tak cyferki się zgadzają, liczba interakcji mega wysoka i można się chwalić że apka #1
@STM32_bujneo: Z Dla Ciebie na Instagramie też tak się stało. Wcześniej były według algorytmu, ale te rzeczy które obserwujesz, a teraz jakieś losowe filmiki z profili których nie obserwujesz.
Dodaj 20-30 osób, które publikują treści, które Cię interesują, to nagle poczujesz o co w tym chodzi.


@anonimowy_programista: Tak zrobiłem, było ok, potem zaplusowałem trochę śmiesznych filmów i teraz całą główną stronę mam zawaloną śmiesznymi obrazkami i filmami - taki kwejk mi się zrobił, tylko międzynarodowy :-/

Mówiąc szczerze nie wiem jak to "odkręcić". Jak masz pomysł to daj znać.
@anonimowy_programista Nie no, zajebisty ten nowy twitter muska XD

Najbardziej uwielbiam to, jak niemożliwe stało się czytanie komentarzy pod popularniejszymi tweetami, bo wszystko jest #!$%@? tymi gówno-profilami z wykupionym znaczkiem, żeby mieć lepsze pozycjonowanie.

Kocham to, gdy rozwijam losowy wątek i wszystkie komentarze od góry to Onlyfansiary, świecące swoimi obleśnymi dupskami, albo jakieś AI boty farmiące impresje.

No widocznie dla Muska obecność botów na Twitterze tak naprawdę nigdy nie była problemem, prawdziwym