Wpis z mikrobloga

@Topik55: ja zamilkłem? xD Zadałem ci pytanie - pokażesz ten przycisk czy to kolejne kłamstwo ruskiego pieska? Nie odpowiedziałeś na nie bo się boisz - wiesz że skłamałeś. Ciągle kłamiesz. Dlaczego kłamcę miałbym przepraszać xD
  • Odpowiedz
@aarahon: Widzę odklejka postępuje coraz mocniej. Chyba za cwany się zrobiłeś. Od ruskich piesków to sobie możesz rodziców wyzywać, a nie mnie niewychowany bucu
  • Odpowiedz
Podobają ci się cytaty twoich słów z powyżej?


@Topik55: uprzejmie upraszam piszących do mnie matkojebców o odpowiadanie na pytania zanim zada się swoje, skoro prośby nie pomagają to muszę stosować mocniejsze metody nauczania ruskich piesków.

P.S. jednak wyjesz? xD
aarahon - >Podobają ci się cytaty twoich słów z powyżej?

@Topik55: uprzejmie uprasza...

źródło: zzzzzzzz3

Pobierz
  • Odpowiedz
@Topik55: najpierw musisz odpowiedzieć na zadane Ci pytanie odnośnie czerwonego przycisku do zgłaszania komentarzy moderacji. Potem odpowiesz o jakiej projekcji pisałem. Następnie możemy siąść do omawiania tego co mi zasugerowałeś w przedostatnim komentarzu do mnie i dopiero jak te sprawy wyjaśnisz to możemy przejść do tego co sobie teraz wymyśliłeś. A póki co będę słuchał twojego wycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aarahon - @Topik55: najpierw musisz odpowiedzieć na zadane Ci pytanie odnośnie czerwo...

źródło: zzzzzzzz3

Pobierz
  • Odpowiedz
@aarahon: Najpierw musisz znaleźć mój wpis i go przeczytać ponownie bo o żadnym czerwonym przycisku nie napisałem. Auuu! notoryczny kłamczuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Terapia zaczyna działać, więc masz kolejne foto. Wyzbądź się nienawiści do ludzi ( ͡° ͡°) i w końcu odnieś się do swojego kłamstwa. Spójrz na to zdjęcie, wychodzę do ciebie z sercem na dłoni ( ͡º ͜
Topik55 - @aarahon: Najpierw musisz znaleźć mój wpis i go przeczytać ponownie bo o ża...

źródło: fb0653aa0426c1205c892c68b17a6bb8

Pobierz
  • Odpowiedz
@Topik55: najpierw musisz odpowiedzieć na zadane Ci pytanie odnośnie czerwonego przycisku do zgłaszania komentarzy moderacji.
Potem odpowiesz o jakiej projekcji pisałem.
Następnie możemy siąść do omawiania tego co mi zasugerowałeś w tym komentarzu: https://wykop.pl/wpis/74943145/oho-konteksty-twitterowe-tym-razem-wyjasniaja-dona/strona/3#264417715
I dopiero jak te sprawy wyjaśnisz to możemy przejść do tego co sobie teraz wymyśliłeś. A póki co będę słuchał twojego wycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najpierw musisz znaleźć mój wpis i go przeczytać ponownie bo
aarahon - @Topik55: najpierw musisz odpowiedzieć na zadane Ci pytanie odnośnie czerwo...

źródło: zzzzzzzz3

Pobierz
  • Odpowiedz
czerwonego przycisku


@aarahon: Rozgrzanego do czerwoności. Albo wybitnie parasz się kłamstwem, albo naprawdę nie rozumiesz języka pisanego. Może stąd nasza spina, że ty naprawdę nie jesteś zbyt lotny intelektualnie, bądź masz tak ograniczoną wiedzę. Tak czy inaczej, kompromitacja totalna.

Jako, że się ośmieszasz dalej kwiczać, kłamiąc i siejąc nienawiść polityczną i agitację masz kolejne zdjęcie, tylko takie idealniej pasujące do ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Topik55 - >czerwonego przycisku

@aarahon: Rozgrzanego do czerwoności. Albo wybitnie ...

źródło: z28759836Q,Grzegorz-Braun--Konfederacja

Pobierz
  • Odpowiedz
ok, jak rozumiem stworzyłeś sobie projekcję iż stwierdziłem że napisałeś "czerwony przycisk" i na tej podstawie, wiedząc że tak nie napisałeś, nazywasz mnie kłamcą. Cóż... już widziałem takie zachowanie gdy prostowałem różne ruskie onuce. Tylko, co ja mam zrobić w takim razie? Rozmawiać z osobą chorą psychicznie (no bo jak inaczej nazwać kogoś kto przyjmuje swoje projekcje za rzeczywistość)?


@aarahon: @aarahon: Piękny monolog na obronę własnej ułomności, no
Topik55 - >ok, jak rozumiem stworzyłeś sobie projekcję iż stwierdziłem że napisałeś "...

źródło: grzegorz-braun-nalezy-skwitowac-to-chlodnym-usmieszkiem

Pobierz
  • Odpowiedz
Dla twojej informacji, każdy twój komentarz jest zgłaszany. Czekam aż moderacja przestanie tolerować twoje wybryki i nieustanne inwektywy.


@Topik55: czyli robisz to co mi zarzucasz ?? xD Każde twoje kłamstwo które ci udowodniłem pomijasz xD Eh, xD

A poza tym, przypominam: najpierw musisz odpowiedzieć na zadane Ci pytanie odnośnie czerwonego przycisku do zgłaszania komentarzy moderacji.
Potem odpowiesz o jakiej
aarahon - >Dla twojej informacji, każdy twój komentarz jest zgłaszany. Czekam aż mode...

źródło: zzzzzzzzz3

Pobierz
  • Odpowiedz
@aarahon: Bla bla bla. Cały czas ten sam bełkot. Twoje już zostały udowodnione co pokazują cytaty zamieszczone parę komentarzy powyżej. Teraz udowadniamy twoje ograniczenia intelektualne. Dlaczego wypytujesz cały czas, gdzie jest przycisk zgłoś, skoro doskonale wiesz gdzie jest? Wiem, że "czerwony" pewnie by było ciężej wskazać buhahaha
Czekam teraz na twój bezsensowny bełkot pod tytułem "najpierw ty odpowiedz, dlaczego kłamałeś, że ja kłamałem bo nie kłamałem, że ty kłamałeś". Z
Topik55 - @aarahon: Bla bla bla. Cały czas ten sam bełkot. Twoje już zostały udowodni...

źródło: 000E30NQCN9E6OVH-C461-F4

Pobierz
  • Odpowiedz