Wpis z mikrobloga

@aarahon: Odnosisz się, tylko do części komentarza, pomijając resztę? Dawaj tą swoją merytorykę bo dalej jej nie dostrzegam.

Odpowiedz na pytanie, które zadajesz już padła:

nie, nie napisałem tego ani razu. A to określenie "pierwsza łopata nie została wbita" jest równoznaczne z tylko z tym że "pierwsza łopata nie została wbita" i z niczym
  • Odpowiedz
Odnosisz się, tylko do części komentarza, pomijając resztę? Dawaj tą swoją merytorykę bo dalej jej nie dostrzegam.


@Topik55: tak, ponieważ stwierdziłeś w tej części że kłamię. Nie ma znaczenia czy będę merytoryczny czy nie jeśli kłamię. Dlatego chcę żebyś udowodnił mi moje kłamstwo.

Odpowiedz na pytanie, które zadajesz już
  • Odpowiedz
"jest na etapie budowy czy planowania? Dokonano już wbicia pierwszej łopaty? NIE ;)"


"doskonale potwierdziły jego słowa że nie można przerwać budowy bo inwestycja jest na etapie planowania i nie rozpoczęto prac budowlanych"


"Budowę zaczyna się od wbicia łopaty. Inwestycji nie zaczyna się od wbicia łopaty. Małe dzieci pewnie to wiedzą, zapytaj się ich o to."


@
  • Odpowiedz
Pisałeś o braku rozpoczęcia budowy


@Topik55: pisałem o braku rozpoczęcia budowy czego?

potem napisałeś, że nigdy nie napisałeś o braku rozpoczęcia budowy.


@Topik55: ok, wskaż komentarz i zacytuj moje słowa o tym xD
  • Odpowiedz
CPK


@Topik55: a w końcu zaczęliśmy rozmawiać o budowie CPK czyli o wielkim hubie lotniczym z węzłem drogowym i kolejowym położonym w centralnej Polsce czy o powiązanych z nim pozwoleniach budowlanych, na przykład o tunelu kolejowym w Łodzi?

Dwa razy zacytowałem (...)


@Topik55: zacytowałeś słowa które mówią o czymś innym.
  • Odpowiedz
Naprawdę? Czyli już skończyliśmy rozmawiać o twoich fanaberiach?


@Topik55: napiszę to samo co napisałem wcześniej: jak śmiesz zadawać pytania gdy na moje nie odpowiadasz?
  • Odpowiedz
@aarahon: Widzę sprawnie ci idzie prowokowanie i zgłaszanie do moderacji. Wszystko z główką ok kłamczuszku, manipulatorku? Całkiem cwana z ciebie dziewczyna, tylko coś ci się nie stykło bo wykonanie słabe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Widzę sprawnie ci idzie prowokowanie i zgłaszanie do moderacji.


@Topik55: sam pierwszy zacząłeś mnie obrażać, manipulować i kłamać. Dziwisz się że twoje komentarze zgłaszam? Serio?

Wszystko z główką ok kłamczuszku,
  • Odpowiedz
Ano to pokaż, te moje kłamstwa


@Topik55: najpierw dam ci dobry przykład w jaki sposób manipulujesz. Napisałeś "moje kłamstwa" - czyli w liczbie mnogiej. A kto napisał że są tu jakieś twoje kłamstwa (czyli dwa lub więcej)? Ano właśnie, ja nigdzie nie stwierdziłem że są tu twoje kłamstwa tylko że kłamiesz, prosiłem cię żebyś kończył kłamać itd. ale te wyrażenia nie określają... liczby kłamstw, równie dobrze mogą dotyczyć jednego którego
  • Odpowiedz
@aarahon: Tak myślałem, że to napiszesz manipulancie. Po mojej stronie nie ma żadnych manipulacji, bo z twoich słów nie wynika ani liczba pojedyncza, ani mnoga ale tak grzmisz zza klawiatury (XD), że z automatu człowiek zakłada to drugie.
To, że jesteś kłamcą już zostało udowodnione. Przeczytaj książkę "kłamca, kłamca" i wracaj do lektur bo twoje zachowanie jest żałosne.
Mam nadzieję, że ta rozmowa cię ubodła mocno (ewidentnie i to widać
  • Odpowiedz
bo z twoich słów nie wynika ani liczba pojedyncza, ani mnoga


@Topik55: to skoro nie wynika to czemu przyjąłeś liczbę mnogą? xD

Przeczytaj książkę "kłamca, kłamca"


@Topik55: nie dziękuję. Widzę że jest słaba skoro takiego gagatka jak ty, który zna tę książkę, można szybko rozpracować xD
  • Odpowiedz
Do widzenia manipulatorku.


@Topik55: zacząłeś rozmowę od obrażania mnie, kłamstwa i jeszcze się sprułeś o zgłaszanie wyzwisk do moderacji. Znów kłamiesz jak pies i próbujesz sobie wmówić że mnie to ubodło xD Eh, jesteś jak szczekający lewak xD
aarahon - >Do widzenia manipulatorku.

@Topik55: zacząłeś rozmowę od obrażania mnie, ...

źródło: zzzzzzzzz3

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie ruszają mnie w żaden sposób twoje dziecięce igraszki.


@Topik55: kłamiesz. Gdyby tak było to nie pisałbyś mi dwa razy "Do widzenia" tylko raz i po ostatnim pożegnaniu nie wołałbyś mnie w dwóch następnych komentarzach. Także kłamać to trzeba umieć xD
aarahon - >Nie ruszają mnie w żaden sposób twoje dziecięce igraszki.

@Topik55: kłami...

źródło: zzzzzzzz3

Pobierz
  • Odpowiedz