Wpis z mikrobloga

@inzynier_robert ale nie taki żeby się głodzić. Jeśli zrobisz okno żywieniowe typu 8godz żarcia, a 16przerwy to na prawdę nie musisz się głodzić. Kalorie do liczenia dawno zostały obalone, grunt żeby wiedzieć co się je. Schudłam ze 115, mam już 85, więc troszkę wiem co mówię.
@Sylvio19 bo okno żywieniowe to deficyt, ale to nie znaczy żeby teraz #!$%@? jakieś np tylko 2k dziennie. Chodzi o samą zmianę nawyków. No chyba że do końca życia będziesz jadł dwa udka, to spoko.
@Sylvio19 żadna zbrodnia bo sama kocham udka. Ale to wygląda w Twoim poście, jakby to miał być full jeden obiad. Który ciężko się najeść na oko. No chyba że jest 6 posiłków to spoko
@Jagoo okno żywieniowe nie tworzy deficytu samo przez się. Oczywiście, ma szereg innych prozdrowotnych właściwości jak np. brak częstych skoków insuliny, i moim zdaniem również taki tryb żywieniowy jest bardziej naturalny niż podkąsywanie co dwie godziny, jednak fizyki nie oszukasz - jeśli w tym oknie żywieniowym zjesz więcej kalorii niż twój organizm jest w stanie w ciągu dnia przepalić, to zostanie to odłożone. I tyle. Jeśli Ci wygodniej w ten sposób to
@Sylvio19: ale szanuj airfryra, za 400zł nie ma lepszego sprzętu do kuchni, a kurczaka jak wrzucisz pokrjonego w kostke na 9 minut to gwarantuje ze nigdy nie jadles bardziej soczystego ( ͡° ͜ʖ ͡°)