Wpis z mikrobloga

Co prawda rząd wycofał dotację na komputer kwantowy dla politechniki wrocławskiej. Zrezygnowano z prac domowych żeby julki miały więcej czasu na robienie sobie hybrydowych paznokci zamiast się uczyć, że nie mówi się "te" radio tylko "to" radio. A ministerstwo do spraw równości nie zajmuje się dziećmi z autyzmem, które są nagminnie gnębione w szkołach.

Najważniejsze, że dzieci w klasach 1-3 będą mogły swobodnie mówić o swoich preferencjach seksualnych.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazlgbt #ministerstworownosci #grammarnazi
WielkiNos - Co prawda rząd wycofał dotację na komputer kwantowy dla politechniki wroc...

źródło: temp_file3745728741545369716

Pobierz
  • 54
  • 1
brak zadań domowych to bardzo dobra wiadomość. ¯\(ツ)/¯ Obciążenie najmłodszych osób zadaniami w naszym kraju było poj bane, a systemy bez zadań domowych bardzo dobrze się sprawdzają.


@XanderPLXE ale niech wprowadzą chociaż dodatkową godzinę polskiego w tygodniu na gramatykę, bo dzieją się rzeczy niestworzone. Jakby w ogóle nie uczyli już gramatyki w szkołach.
gdzie prawdziwa partia liberalna ja sie pytam


@gharman: w Polsce parti liberalnej nigdy nie będzie. Musiałaby powstać taka, która jednocześnie uskuteczni zamach stanu i ileś ludzi przy tym zginie. Bez tego jedna i druga partia będą uskuteczniać rozkradanie w latach obfitych i podejście "jakoś to będzie, poradzimy sobie" w czasach biednych. Na lepsze nie zmieni się tutaj nic. Robert Fryczkowski fajnie to opisał w ostatnim filmie:
Pandillero - >gdzie prawdziwa partia liberalna ja sie pytam

@gharman: w Polsce parti...
@WielkiNos: rząd nie wycofał komputera tylko bada bo na tym uniwersytecie dochodziło do przewalow.

Zrezygnowano z zadań bo to absurdalnie archaiczny model nauczania, a do tego bez sensu odkąd większość rozwiązuje chat.

Ranking szkół przyjaznych mam zupełnie w dupie, ale jak komuś pomoże wybrać miejsce gdzie będzie czuł się lepiej, i nie będzie dużo kosztować to jak dla mnie nic mi do tego.