Wpis z mikrobloga

Co prawda rząd wycofał dotację na komputer kwantowy dla politechniki wrocławskiej. Zrezygnowano z prac domowych żeby julki miały więcej czasu na robienie sobie hybrydowych paznokci zamiast się uczyć, że nie mówi się "te" radio tylko "to" radio. A ministerstwo do spraw równości nie zajmuje się dziećmi z autyzmem, które są nagminnie gnębione w szkołach.

Najważniejsze, że dzieci w klasach 1-3 będą mogły swobodnie mówić o swoich preferencjach seksualnych.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazlgbt #ministerstworownosci #grammarnazi
WielkiNos - Co prawda rząd wycofał dotację na komputer kwantowy dla politechniki wroc...

źródło: temp_file3745728741545369716

Pobierz
  • 54
@WielkiNos: A ja miałem Cię za normalnego wykopka a tu takie manipulacje.
Dotacja jest zawieszona a nie całkiem wycofana:

Politechnika jednak dostanie 200 milionów?

W tamtym tygodniu rektor uniwersytetu spotkał się z Dariuszem Wieczorkiem, Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Na spotkaniu poruszono między innymi kwestię zablokowanych środków. Jest szansa, że Politechnika Poznańska jednak otrzyma zablokowane uprzednio środki.

- Pan minister odbył z nami rozmowę. Wyraził chęć dalszego weryfikowania wszystkich projektów. Jesteśmy
jakbyś miał cokolwiek wspólnego z nauką, to wiedziałbyś że dolecenie na marsa w 15 minut nie ma żadnego prawa bytu xD


@zexan: jak byś wiedział co to aronia, to byś nie napisał tego komentarza

gdybyśmy się skupiali na nauce to nie wybralibyśmy POPIS po raz n-ty.


@Chris_Karczynski: ja nie wybrałem, może ty
Gdybyśmy skupili się na nauce, zamiast propagandzie, to pewnie można by było na Marsa w 15 minut dolecieć ¯\(ツ)/¯


@G06DbT: ciekawe jak daleko byśmy zaszli zamiast komentować na wykopie, poświęciłbyś się fizyce kwantowej
Weź się za siebie nierobie, może twoja społecznośc na tym zyska xD

edit: a nie, dobra, widzę, że daleko byśmy nie zaszli, jeszcze pewnie bysmy się cofnęli o 100 lat do tyłu
niochland - >Gdybyśmy skupili się na nauce, zamiast propagandzie, to pewnie można by ...

źródło: xD

Pobierz
@WielkiNos: Ta dyskryminacja dzieci z autyzmem polega na tym, że szkoła zatrudnia dodatkowego nauczyciela


@El_Pollo nie, napisałam gnębienie i polega na wyśmiewaniu i wykorzystywaniu tego, że np. rozumie dosłownie pewne określenia żeby go poniżyć i ośmieszyć, używaniu tego że nie rozumie że jak mu ktoś powie żeby coś zrobił nie musi tego robić jak nie ma ochoty i dzieci się w ten sposób wysługują takim dzieckiem, wyzywaniu od debili, bo nie
@XanderPLXE: to ma sens tylko jesli faktycznie nieuków zaczna #!$%@? i zrobia dla nich klasy karne. Bo obecny system dziala tak, ze nie kazdy dzieciak jest rownie bystry co lepsi od nich i potem zanizaja poziom klasy i sprawiaja, ze ciezej przejsc przez material. Niektore dzieci po prostu musza robic te zadania domowe.
ale niech wprowadzą chociaż dodatkową godzinę polskiego w tygodniu na gramatykę, bo dzieją się rzeczy niestworzone. Jakby w ogóle nie uczyli już gramatyki w szkołach.


@WielkiNos: Tak to jest jak przedmiot nazywa się "język polski", a większość jego programu to "historia literatury" i to nie tylko polskiej. To tak jakby na języku angielskim omawiać nie tylko dzieła Szekspira, ale i autorów antycznych tylko w przekładach angielskich. Cały edukacja w Polsce jest
@niochland: ale co cię dupa boli o to, że ktoś jest robolem? Myślisz dzięki komu masz drogi? Czy kto ci dostarcza przesyłki? Zwykły robol, no no przecież nie pan magister inżynier po gender studies.

I nie każdy nadaje się do tego, żeby wysyłać rakiety w kosmos. Ja znam swoją wartość jako robol, i wiem, że nie przeskoczę tego. Nie każdy jest stworzony do tego, żeby odkrywać nowe światy czy wymyślać nowoczesne