Wpis z mikrobloga

Dali byście wiarę? Od 15 lat po necie lata film #uap który najwidoczniej jest albo mega oszustwem albo ludki od prowadzenia dezinformacji zrobili dobra robotę by te nagranie nigdy nie było głośne. Gościu zrobił Research który mnie osobiście przekonał , ze to #!$%@? najprawdziwsze nagranie jestem lekko przestraszony w głębi ducha myślałem ze jednak to jakaś technologia ludzi ;( teraz pytanie po #!$%@? oni tu latają co planują wobec nas
#nhi #ufo #ufonapowaznie
Usunelem_Konto - Dali byście wiarę? Od 15 lat po necie lata film #uap który najwidocz...
  • 7
@Usunelem_Konto:
Gość uważa, że ujęcia to F18 (takie, jak te z pilotem). Zupełnie mi to nie gra.
"Film kręcony z wojskowego F-18 specjalną kamerą" wygląda jak kręcony telefonem średniej klasy z tamtego okresu. Nawet przez szybę samolotu (zniszczoną jak cholera, taka byłaby polerowana i czyszczona by zdjęcia były dobre - loty tanie nie są).
bialy100k - @Usunelem_Konto: 
Gość uważa, że ujęcia to F18 (takie, jak te z pilotem)....

źródło: ww

Pobierz
@bialy100k: dobra musisz najpierw wglebic sie w temat. video jest nagrane z monitora ktore wyswietlalo calosc nagrania, nagrania z kokpitu odrzutowca i podobno bylo dluzsze. i to sie zgadza akurat bo mozna to wyniuchac z dzwieku. ktos pisal jeszcze na redicie ze calosc (oryginal) pochodzi z 2001 roku a dopiero zostalo nagrane z telefonu w 2006/08 .
@bialy100k bierz pod uwagę ze filmy które nagrywają samoloty wojskowe itd maja czasami nawet kilka set GB. Myśle , ze nawet zgranie takiego filmu jest trudnością to używa się narzędzi zewnętrznych do tego dochodzi kompresja.