Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: Przecież dostaje papiery z tym gdzie dokładnie mam teraz gniazdka ze specyfikacja, deweloper oddaje już w białym montażu. Bardziej sobie myśle ze z jednej strony to mogę przeżyć te 5 lat na przedłużaczu tam a potem juz bez rękojmi #!$%@?ć se gniazdko i tyle XD
@Liarek123: Możesz ewentualnie schować pod tynkiem kabelek i w razie czego go wypruć + udawać, że nigdy tam niczego nie było.

Chociaż po tej aferze z pękającymi ścianami Victorii to bym chyba poszedł w przedłużacz xD
@qusqui21: Pewnie dlatego że nie interesuje mnie ich projekt, chce mieć prąd gdzie mam mieć ochotę.

@Yuri_Yslin: Wiesz co, jako że jesteśmy na tym samym etapie kupowania mieszkania. Jak zobaczyłem instrukcje użytkowania to wychodzi ze nawet remont ma mi robić ktoś "z kwalifikacjami" bo inaczej nie ma rękojmi. Cały ten dokument dosłownie mówi, cokolwiek zrobisz człowieku to tracisz rękojmie więc rób i nara xd

@Wychwalany: Co jeśli zrobie np.
@Liarek123: tak jak pisałem, rękojmie tracisz jeśli szkoda powstanie z powodu twojej ingerencji. Jesli przewiercisz sie na wylot i zaleje mieszkanie to oni nie uznaja reklamacji ze sciana byla dziurawa w tym miejscu. Ale jesli przeciek bedzie 5 metrow dalej i nie bedzie to wynikalo z twoich prac to rekojmia obowiazuje
Cały ten dokument dosłownie mówi, cokolwiek zrobisz człowieku to tracisz rękojmie więc rób i nara xd


@Liarek123: Może warto dać prawnikowi do oceny. Tam mogą być klauzule abuzywne.

Jeśli tak, to deweloper może się tym podetrzeć: nie ma to żadnej mocy prawnej.