Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #twitter

Ostatnio posiedziałem trochę na tym twiterze, żeby zrozumieć odrobinę myślenie kobiet.

I w sumie upewniłem się tylko w swoim rozumowaniu, mogę to podsumować tak:
Współcześnie młoda kobieta zadowoli się tylko top partią, albo woli zostać sama.

Nawet taka jedna mi wmawiała, że combo:
własne mieszkanie + dobra praca 10k + własny samochód + 180cm + bycie przystojnym to dla niej absolutne minimum i jednocześnie twierdziła, że przecież to zwykłe wymagania.


Być może u niektórych kobiet rzeczywiście włącza się instynkt macierzyński w okolicach 30 r.ż.
i zadowolą się przeciętniakiem, ale to prawidło też nie jest uniwersalne.

Niestety to się będzie pogłębiać, baby będą coraz bardziej wybredne, bo dzisiaj nie potrzebują już mężczyzn, kiedy:
- państwo daje im ochronę za darmo, wrogie plemię im nie grozi i nie muszą spełniać swoich naturalnych obowiązków płodzenia potomstwa
- nie muszą się martwić o providera zasobów, bo dzisiaj są wstanie zarobić $$ same, nie muszą mieć mężczyzn, którzy polowaliby na mamuty
- dzisiaj nie ma już aż takiej presji rodziny i rewolucja 68' dała wyzwolenie obyczajowe, mogą robić co chcą

Zwyczajnie kobieta nie ma już powodów, by osiadać z przeciętniakiem.
Albo chad albo samotność.
Paradoksalnie, chyba tylko potencjalna wojna i chaos może sprawić, że kobieta znowu zacznie szukać protekcji u mężczyzny
analboss - #blackpill #przegryw #twitter

Ostatnio posiedziałem trochę na tym twiterz...

źródło: 1697829433894

Pobierz
  • 6
I w sumie upewniłem się tylko w swoim rozumowaniu, mogę to podsumować tak:

Współcześnie młoda kobieta zadowoli się tylko top partią, albo woli zostać sama.

@analboss: czy to jest nieprawidłowa postawa w przeludnionym świecie?

Generalnie mam podobne wnioski, uważam że masz racje. Tylko nie widze w tym niczego złego.
@analboss:

- państwo daje im ochronę za darmo, wrogie plemię im nie grozi

A kiedyś to niby co? Kobiety zrzucały się na ochronę armii prywatnych? XD Od zawsze państwo, król, władca, plemię itd. chroni też swoje żony matki, córki

- dzisiaj nie ma już aż takiej presji rodziny i rewolucja 68' dała wyzwolenie obyczajowe, mogą robić co chcą

Rewolucja 68 była rewolucją zachodnich mas, a nie elit i głosiła hasła egalitaryzmu
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.